זהירות, דעות לא מקובלות על חיסונים !

אם אתם ממשיכים לקרוא בעמוד זה, אתם עלולים להחשף לדיעות לא מקובלות ומאוד לא קונבנציונאליות בנושא החיסונים, תועלתם, תפקידם ההיסטורי במיגור מחלות ובעיקר, סיכוניהם למקבלים אותם.

לכן, אם דיון בנושא זה עלול להסב לכם אי נוחות. המשיכו לדף אחר באתר, יש אצלנו הרבה מידע מעניין נוסף ועוד מידע מתווסף כל הזמן. אם אתם רוצים ללמוד ומוכנים להתעמת ולהתאמת עם מידע שונה. אז...


חיסונים, כן או לא?

חיסונים זה עסק מסוכן! הוא מסוכן מאוד למי שמקבל אותם, והוא מסוכן במידה רבה גם למי שמתנגד להם. מי שמקבל חיסונים, ילדים בעיקר, מסתכן בהחלשת בריאותו על ידי הזרקת חומרים מסוכנים לגופו והתערבות גסה בתפקוד מערכת החיסון היכולה להוביל לבריאות לקויה ולמגוון תחלואים קשים. אבל מי שבוחר לדבר על זה, אם אינו מחזיק בדעה המקובלת, צריך להיות מוכן לקשת של תגובות לא נעימות הנעות מהתייחסות אליו כאל משוגע ומגיעות לעיתים לידי נאצות ואף תוקפנות גלויה. אם הוא רופא, אגב, הוא עלול להיות מוחרם ומגורש מהגילדה הרפואית.

אני לא רופא, אני נטורופט החושב כי נושא החיסונים הוא חשוב מכדי להישאר “פוליטיקלי קורקט” לגביו, מה גם שהשקעתי יותר משלוש שנים כדי להבין את המערכת ולבדוק ולחזור ולבדוק את המסקנות שלי בנושא זה, ואני מרגיש שראוי לשתף אתכם בממצאי…

לשאלה “חיסונים, כן או לא?” אני עונה שלו היו ילדי היום בגיל החיסונים, הייתי נשמר מאוד ולא נותן להם לקבל חיסונים. אך לכם, ההורים, איני יכול להגיד מהי ההחלטה הנכונה עבורכם. אני מאיץ בכל הורה ללמוד את הנושא היטב ולקבל החלטה מושכלת. מדור זה מכיל מאמרים שלי בנושא. למטה, בהמשך לרשימת המאמרים, יש כמה קישורים לאתרים טובים וקבוצות מצוינות העוסקים בנושא בהרחבה.

מאמרים בנושא החיסונים

  • למה אתה לא מחסן? – מאמר מתורגם על הסיבות שהורה אחד לא מחסן את ילדיו. מתאים לכל ההורים שרוצים לדעת מה לענות לשאלה זו
  • חיסונים זה לא באמת – מאמר המתאר כיצד מסתירים מאיתנו את חוסר היעילות של החיסונים.
  • טטנוס, עובדות ואגדות – מאמר המסביר מדוע לא צריך לפחד מטטנוס ומדוע כנראה לא ממש צריך את החיסון כנגדו

קישורים למידע בנושא חיסונים

האתר של עמותת “חסון” למתן מידע על חיסונים מביא מידע רב בנושא זה.

הבלוג חיסונים בע”מ  מכיל אף הוא מידע רב ולמנהלו יש  גם דף פייסבוק ערני מאוד שם אפשר לשאול שאלות בנושא ולקבל מידע רב.

מידע נוסף ניתן למצוא במגוון פורומים בפייסבוק כמו הקבוצה שהתארגנה להגיד לא לחיסון הפוליו של 2013 והקבוצה שהתארגנה מאוחר יותר לדרוש שקיפות ומידע מדוייק על חיסונים באופן כללי. שתיהן קבוצות ידודיתיות ומעמיקות בדרך כלל.