הקדמה להקדמה

מחקר זה על יוד, שבוצע במהלך שנת 2014, מכיל 10 פרקים עתירי מידע מפתיע על מינרל המקבל יחסי ציבור שליליים מאוד, ובלתי מוצדקים, זה כבר שבעים שנה. תעמולה זו, המבוססת על מידע שגוי, משפיע באופן ישיר על בריאותם של רבים, ובעיקר של רבות, מאיתנו.
אני ממליץ לקרוא את כל הפרקים לפי הסדר, אך מי שרוצים רק את התכלס, כיצד לתסף יוד בביטחה, יכולים לקפוץ ולקרוא את פרק תפקידי היוד בגוף ומשם לעבור לפרק השימוש המעשי, ולהמשיך לקרוא את שני הפרקים שאחריו, על מצבים ומחלותועל פתרון בעיות.


חשוב:

בעוד שהשימוש ביוד במינון גבוה חיוני לבריאותם של מרבית האנשים, חשוב מאוד להבין את ההשלכות של תיסוף זה וכיצד לנהל אותו ללא סיכונים, בעיקר אצל מי שיש לו עבר של בעיות בלוטת התריס. בכל מקרה, בפרקים הבאים מובאים המחקר שלי ומסקנותי, ​אך בשום פנים אין לראות בהם המלצה לטיפול רפואי או להפסקה של טיפול רפואי כלשהו!
המשתמש במידע שבפרקים הבאים עושה זאת על אחריותו המלאה והבלעדית.


​הבהרה ותניית פטור: 
הידע המובא בדף זה מקורו בלמידה אישית והוא ​מיועד להשכלה כללית בלבד. השימוש הנעשה בידע זה הוא על אחריות המשתמש בלבד. הכותב אינו רופא. ​מילים עם השורש רפא (כמו רפואה או ריפוי), אם מופיעות בדף, אינן קשורות או מרמזות על ריפוי ​ע"י רופא או בשיטות המקובלות ברפואה הרגילה.
קרא​ו עוד ​מדוע נדרשת הצהרה זו...