הקדמה להקדמה

מחקר זה על יוד, שבוצע במהלך שנת 2014, מכיל 10 פרקים עתירי מידע מפתיע על מינרל המקבל יחסי ציבור שליליים מאוד, ובלתי מוצדקים, זה כבר שבעים שנה. תעמולה זו, המבוססת על מידע שגוי, משפיע באופן ישיר על בריאותם של רבים, ובעיקר של רבות, מאיתנו.
אני ממליץ לקרוא את כל הפרקים לפי הסדר, אך מי שרוצים רק את התכלס, כיצד לתסף יוד בביטחה, יכולים לקפוץ ולקרוא את פרק תפקידי היוד בגוף ומשם לעבור לפרק השימוש המעשי, ולהמשיך לקרוא את שני הפרקים שאחריו, על מצבים ומחלותועל פתרון בעיות.


חשוב:

חשוב מאוד להבין את ההשלכות של תיסוף יוד וכיצד לנהל אותו ללא סיכונים, בעיקר אצל מי שיש לו עבר של בעיות בלוטת התריס. בכל מקרה, בפרקים הבאים מובאים המחקר שלי ומסקנותי, אך בשום פנים אין לראות בהם המלצה לטיפול רפואי או להפסקה של טיפול רפואי כלשהו! 

המשתמש במידע שבפרקים הבאים עושה זאת על אחריותו המלאה והבלעדית.


הבהרה ותניית פטור: 
הידע המובא בדף זה מקורו בלמידה אישית והוא מיועד להשכלה כללית בלבד. השימוש הנעשה בידע זה הוא על אחריות המשתמש בלבד. הכותב אינו רופא. מילים עם השורש רפא (כמו רפואה או ריפוי), אם מופיעות בדף, אינן קשורות או מרמזות על ריפוי ע"י רופא או בשיטות המקובלות ברפואה הרגילה.
קראו עוד מדוע נדרשת הצהרה זו...

על ישן וחדש במאמרי האתר 

מאמר זה הוא אחד מהוותיקים במאמרי האתר, ונכתב במהלך לימודי הנטורופתיה שלי או מעט בהמשך לסיומם. בעוד שכנטורופת למדתי על חומר (הגוף) חומרים (תוספים, צמחים) ופרוצדורות (חוקן, ניקוי) הרי שמאז שהתחלתי לעבוד ולייעץ לפי הרפואה הגרמאנית החדשה (GNM), הלכה והשתנתה תפיסתי לגבי היחסים בין החומר לבין הרוח במה שאני מתייחס אליו כיום כ'גוףנפש' (המערכת האחודה הכוללת את הפסייכי, המוח, והגוף - אין הפרדה!)

הרפואה החדשה מוכיחה בצורה מלאה את ההשפעה של קונפליקט משמעותי הקורה לאדם בחייו, בגרימת ה"מחלות" (מצבי בריאות של הגוף ו/או הנפש) המגיעות בהמשך. ההוכחה היא כה נרחבת וכוללת, שהיא מכסה למעשה את כל מצבי החולי כולל מצבי נפש והפרעות התנהגות  רבות (למעט פציעה, הרעלה או תת-תזונה). והכי מדהים, זה כך תמיד. ב- 100% מהמקרים.

החשיבה על פי הרפואה החדשה, המאפשרת לי לעזור לאדם לזהות את הגורם למצב החולי שלו ולייעץ על מהלך טיפול עצמי מותאם, שהוא חשיבתי והתנהגותי בעיקרו, הביאה אותי להפחית מאוד את ההסתמכות על טיפולי חומר, חומרים ופרוצדורות. מאחר וכך, רבים מהמאמרים מסוג זה (כולל זה שאתם קוראים כעת) הפכו עם הזמן להיות לא רלוונטיים עבורי.

כיום אני מביא ידע, מייעץ ומדריך במסגרת
המרכז הישראלי לרפואה החדשה

אמנם סביר בהחלט כי הידע במאמר זה עדיין נכון ומדוייק למסגרת התפיסה החומרית הקודמת שלי, אך מאחר וכעת איני עוסק כמעט במחקר ולמידת חומרים לפי תפיסה זו, אין באפשרותי לתת יעוץ, תמיכה או טיפול על פי הידע המובא במאמר. אני משאיר אותו באתר, זמין למי שמתעניין, למטרות למידה בלבד.

וכמובן, אני ממליץ כיום לכל אחת ואחד, לקרוא על וללמוד את הרפואה החדשה, כדי לשלב בחייו את מתנת הידע המופלא שהיא מביאה.