תנאי שימוש בחנות האתר

התנאים מנוסחים, מטעמי נוחות, בלשון זכר ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

 הקדמה

 1. אתר תדרים מרפאים (להלן "האתר") הינו אתר ברשת האינטרנט המנהל גם חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל ובכלל. האתר בבעלות גדעון כינר מציע למכירה את מוצרים באתר (להלן: "המוכר").

 2. כל המבצע פעולה כלשהי באתר או בחנות האתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון החנות, לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות בפעילויות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי התקנון ותנאי השימוש להלן.

3. יש לקרוא בעיון את התקנון. כל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.

4. ברכישה, רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).

 שמירה על פרטיות

5. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולשים. האתר לא יהעביר פרטים של הלקוח (ובכללם גם לא כתובת דואר אלקטרוני) לשום גורם אחר.

 המוצרים

6. כל המוצרים המוצעים באתר ובכללם תוספי תזונה וספרים, הינם חדשים וללא פגם, אלא אם צויין אחרת במפורש. כל מוצרי הטיפול, היעוץ והמידע המוצעים באתר ניתנים לפי מייטב ידיעתו של המוכר. אין במוצרים משום הבטחה או התחייבות לתוצאות טיפוליות או רפואיות כלשהן ואין לראות בהם תחליף להתייעצות עם מטפל מוסמך או רופא במידת הצורך.

7. במידה והלקוח סובל מרגישויות ו/או אלרגיות לחומרים ומרכיבים העשויים להיות במוצרים ו/או תוספים מסוימים, עליו לציין זאת בעת הרכישה. נוסף על האמור לעיל, היצרן והמוכר של המוצרים שבאתר לא יישא באחריות  במידה בה המשתמש אלרגי או רגיש לחומר ו/או רכיב הקיים במוצר, במידה ואלרגיה זו אינה ניתנת לצפייה מראש ע"י היצרן/המוכר.
,
8. הלקוח מודע לכך שהמוצרים באתר לא עברו את בדיקות משרד הבריאות בישראל ולפיכך לא קיבלו את אישורו, אלא אם צויין אחרת במפורש.

9. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את היצרן ו/או המוכר. המוכר, שומר על זכותו לספק ללקוח, מוצר המוצג באתר כשהוא נראה שונה או עטוף באופן שונה מהמוצג באתר, ובלבד שמדובר במוצר זהה או בעל פונקציונליות זהה לפחות.

אופן ומועדי אספקת המוצרים

10. משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת. המוצרים נשלחים בדואר ישראל. עלות דמי המשלוח משתנה לפי בחירת הלקוח- דואר רשום, דואר רגיל, איסוף עצמי וכדומה.

11. משלוח המוצרים ייתבצע עד 7  ימי עסקים ממועד ביצוע התשלום בפועל או מאת הגעת המוצר למלאי, כאשר ספירת ימי עבודה כוללת את ימים א'-ה' ואינה כוללת חגים ומועדים. המוכר יעשה כל שביכולתו בכדי לזרז את זמן האספקה. בד"כ המוצרים יגיעו ללקוח תוך כ- 6 – 10 ימי עסקים במשלוח של דואר רשום.

11.א. במידה והמוצר אינו נמצא במלאי בעת ההזמנה, יודיע הספק ללקוח על כך ויציע ללקוח מוצר מתאים אחר או החזר כספי.

12. על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בדואר ישראל. המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח.

באם יחלפו 10 ימי עבודה (לפי סעיף 12) והלקוח טרם יקבל את המוצר תהיה זכותו לבטל את הרכישה מבלי לשלם דמי ביטול, או לבקש משלוח מחודש של המוצר.

13. המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה ויזוכה בסכום העסקה, באם חויב.

 אופן התשלום

14. התשלום מתבצע באמצעות שירותי סליקה פייפאל (לכרטיסים בין-לאומיים וכרטיסי שהונפקו בחו"ל) ופלאפיי (לכרטיסים שהונפקו בארץ ואינם בין-לאומיים), או בהעברה בנקאית, לפי בחירה בעמוד התשלום.

15. החיוב הוא בתשלום אחד, אלא אם ניתן לבחור מספר שונה של תשלומים בעמוד המוצר.

16. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנט

 מדיניות החזרות וביטולים

17. לא ניתן להחזיר את המוצרים לאחר שנעשה בהם שימוש. מוצרים מסויימים לא ניתן להחזיר מרגע שנפתחו.

18. על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.

19. הלקוח לא יחוייב בעלות המשלוח אם המוצר הגיע שבור או פגום או שונה ממה שהוזמן.

 כללי

20. המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.

21. לרשות הלקוחות מענה אנושי בטלפון  052-6124570 או במייל  contact@gidonkenar.com. המוכר מתחייב להשיב לפניות תוך 7 ימי עסקים.