שיטות וגישות לטיפול

תחת תפריט זה מתוארות הגישות העיקריות בהן אנו משתמשים במרפאת תדרים מרפאים, כדי לתת מענה לבעיות הבריאות של מתרפאים המגיעים אלינו, וביניהן:

הבהרה ותניית פטור: 
הידע המובא בדף זה מקורו בלמידה אישית והוא מיועד להשכלה כללית בלבד. השימוש הנעשה בידע זה הוא על אחריות המשתמש בלבד. הכותב אינו רופא. מילים עם השורש רפא (כמו רפואה או ריפוי), אם מופיעות בדף בהקשר טיפולי, אינן קשורות או מרמזות על ריפוי ע"י רופא או בשיטות המקובלות ברפואה הרגילה.
קראו עוד מדוע נדרשת הצהרה זו...

הרפואה החדשה ע"פ תגליותיו של ד"ר ריקה גירד האמר היא הגישה היחידה המביאה הסבר מדעי לגורמים הרגשיים, נפשיים, אנרגטיים ואף הקרמתיים, המובילים למגוון מחלות והתנהגויות.

הרפואה החדשה מגדילה לעשות ומגדירה סידרה של חוקים ביולוגיים, הפועלים בכל החיים באשר הם, מקדמת הבריאה והאבולוציה. הרפואה החדשה מציעה נקודת מבט עקבית, הגיונית ומבוססת היטב מדעית, על הסיבות ועל ההתנהלות של כל מצבי החולי, מפריחה ועד סרטן, בדיוק אותם עקביות והיגיון החסרים כל כך בחשיבה המבולבלת של הרפואה הקונבנצונלית.

הרפואה החדשה עוזרת למתרפא באיתור הגורמים הלא מודעים שבבסיס מחלתו, ומסייעת לו לשחרר את קונפליקט שגרם למחלתו כמו גם את הפחד האופייני למפגש עם מחלות ורופאים בחברה שלנו.

במסגרת מאמצינו להנחיל את הידע לציבור הרחב, אנו מציעים באתר זה מאמרים רבים ללא עלות, וכן סדרת קורסי וידאו מקוצרים שמטרתם להנחיל את הידע לכולם, הדיוטות כמו גם מטפלים. 

הטכניקה לחופש רגשי - EFT: זוהי גישה חדשה יחסית שהתפתחה בשני העשורים האחרונים, המשלבת ידע של הפסיכולוגיה מערבית ביחד עם ידע מהרפואה הסינית. שיטה זו אינה חלק מן רפואה החדשה, אך מספקת כלי עזר חשוב למטפל בבואו לעזור למתרפא לשחרר את הסטרס הנלווה תמיד לקונפליקטים השונים.

נטורופתיה - גישה עדינה ומקיפה המציעה ריפוי עדין על ידי שימוש בתזונה ככלי עיקרי בריפוי, וכן שימוש בצמחי מרפא, תמציות אתריות, פרחי באך ומגוון רב של שיטות ריפוי משלימות וסינרגטיות. נטורופטיה היא גישה הוליסטית מערבית באופיה, השואלת מהידע הקדום של אמני הריפוי בעבר, כמו גם מהידע המדעי העדכני, ומשלבת ישן וחדש במקצוע ריפוי רב גוני המקיף מגוון רב של שיטות ודסציפלינות.

רפואה אורתומולקולרית - גישה שפותחה על ידי רופאים אמיצים ונחושים, המשתמשת במינונים גבוהים של מזינים (ויטמינים ומינרלים) בצורה של תוספי תזונה, מתוך הבנת המחסורים התזונתיים המובילים לתחלואים שונים. לגישה זו ערך רב בחיזוק הגוף על ידי השלמת חוסרים אלו, והיא עשוייה להוות סיוע רב ערך לתהליך הריפוי. מידע נוסף ראו תחת תפריט חומרים מופלאים

שילובים - אנו כמובן משלבים גישות אלו ככל שצריך, כדי להביא לידי ביטוי את כל מה שיכול לעבוד עבור המתרפא.. במרבית המקרים מתחיל המתרפא את המסלול בבדיקת תדרים על ידי מערכת גלובל דיאגנוסטיקס ובשיחה ותשאול, שלאחריהם נבחר הנתיב הטיפולי, הצפוי לכלול גישות אורתומולקולריות, נטורופטיות וטיפולי גוףנפש* לפי הצורך.

* טיפולי גוףנפש אינם כוללים טיפולי מגע.


הערה: ברפואת תדרים אין אנו עוסקים עוד, אולם באפשרותנו להשכיר למתרפאים את מערכת התדרים GB-4000 הוותיקה (בתצורת אלקטרודות), שהיא "מכונת רייף" מודרנית המשוחזרת  מעבודתו של רויאל רייף מהשנים 1930-70. ביחד עם הדרכה בשימוש הטכני. בנוסף, אנו ננסה לעזור לכם להשיג את הפרוטוקול של ICRF לטיפול במחלות שונות עם מכונה זו.