שיטות וגישות ריפוי

תחת תפריט זה מתוארות הגישות העיקריות בהן אנו משתמשים במרפאת תדרים מרפאים, כדי לתת מענה לבעיות הבריאות של מתרפאים המגיעים אלינו. וביניהן:

רפואת תדרים - מערכות כמו גלובל דיאגנוסטיקס לאבחון וטיפול ישיר באברי הגוף השונים, דיגיסופט המהווה בית המרקחת ווירטואלי עשיר ויחד איתו מערכת דיגיקון פרו המשחזרת תדרים אלו בדיוק רב ומשדרת ואתם אל הגוף, טיפול בפוטותרפיה עם מכשיר אופטיסאן-פרו מביא לביטוי תדרי אור לריפוי ובמקרים מסויימים גם מערכת GB-4000 הוותיקה, שהיא "מכונת רייף" מודרנית המשוחזרת בצורה מפליאה מעבודתו של רויאל רייף.

רפואה אורתומולקולרית - גישה  זו דוגלת במתן מינונים גבוהים של מזינים לגוף, בצורה של תוספי תזונה, מתוך הבנת המחסורים התזונתיים המובילים לתחלואים שונים. לגישה זו ערך רב בחיזוק הגוף על ידי השלמת חוסרים אלו, והיא עשוייה להוות סיוע רב ערך לתהליך הריפוי.

נטורופתיה - גישה עדינה ומקיפה המציעה ריפוי עדין על ידי שימוש בתזונה ככלי עיקרי בריפוי, וכן שימוש בצמחי מרפא, תמציות אתריות, פרחי באך ומגוון רב של שיטות ריפוי משלימות וסינרגטיות. נטורופטיה היא גישה הוליסטית מערבית באופיה, השואלת מהידע הקדום של אמני הריפוי בעבר, כמו גם מהידע המדעי העדכני, ומשלבת ישן וחדש במקצוע ריפוי רב גוני המקיף מגוון רב של שיטות ודסציפלינות.

EFT - שיטה להשגת חופש רגשי (Emotional Freedom Technique) זוהי גישה חדשה יחסית שהתפתחה בשני העשורים האחרונים, המשתמשת במחשבה של פסיכולוגיה מערבית ביחד עם טפיחות על נקודות הקצה של מרידיאנים שונים, כדי להביא לרווחה רגשית מהירה אצל מתרפאים ולאפשר להם לגשת לתהליך הריפוי עם הרבה פחות עקה ומתח. לפעמים טיפול קצר בשיטה זו הוא כל מה שצריך.

הרפואה החדשה מפיתוחו של ד"ר גירד האמר בשילוב שיטת ריקול הילינג של ד"ר ז'ילבר רנו, הן שתיהן גישות המביאות הבנה שונה מהמקובל לגבי הגורמים הרגשיים, נפשיים, אנרגטיים ואף קרמתיים, המובילים ומביאים למגוון מחלות והתנהגויות. לשיטות אלה ערך רב מאוד באיתור הגורמים הלא מודעים שבבסיסן של המחלות כולן, והם מאפשרים לנו לעזור למתרפאים להביא למודעות את הסיבות התת-מודעות למחלתם. מודעות זו היא לפעמים זה כל מה שצריך כדי לעבור מנתיב של חולי לנתיב של ריפוי.

הרפואה החדשה מגדילה לעשות ומגדירה סידרה של חוקים ביולוגיים, הפועלים על כל החיים באשר הם, ומציעה נקודת מבט עקבית והגיונית ביותר על הסיבות ועל ההתנהלות של כל מצבי חולי, בדיוק אותם עקביות והיגיון החסרים כל כך בחשיבה המבולבלת של הרפואה הקונבנצונלית.

 

שילובים - אנו כמובן משלבים גישות אלו ככל שצריך, כדי להביא לידי ביטוי את כל מה שיכול לעבוד עבור המתרפא.. במרבית המקרים מתחיל המתרפא את המסלול בבדיקת תדרים על ידי מערכת גלובל דיאגנוסטיקס ובשיחה ותשאול, שלאחריהם נבחר הנתיב הטיפולי, הצפוי לכלול גישות אורתומולקולריות, נטורופטיות וטיפולי גוףנפש* לפי הצורך.

* טיפולי גוףנפש אינם כוללים טיפולי מגע.