ש. האם יש תופעות לוואי או סיכונים בשימוש במערכת גלובל דיאגנוסטיקס?

ת. אבחון תדרים במערכת גלובל דיאגנוסאיקס משתמש בזרם נמוך ביותר, כעשירית הוולט, לשידור התדרים אל הגוף. מסיבה זו הוא בטוח לחלוטין ולמיטב ידיעתנו מעולם לא נרשמה תופעת לוואי במהלך האבחון.

הטיפול בעזרת גלובל דיאגנוסטיקס בטוח מאוד אף הוא וכמעט בכל המקרים המטופל לא ירגיש דבר. עם זאת, במידה והטיפול הביא לתמותה גדולה של  מיקרובים בגוף (חיידקים, טפילים…), יכולות להיות תופעות של עייפות וכאב ראש ביממה שאחרי הטיפול, במידה והגוף מתקשה לסלק את הרעלים (שהם שאריות המקרובים). כדי למנוע או להפחית תופעה זו, יבחן המטפל את מצב מערכות הפינוי של הגוף ויקדים טיפול לפתיחתן במידת הצורך. בכל מקרה, תגובה זו עשויה לקרות בכל טיפול המערב תמותת מיקרובים רבה, כולל טיפול בתרופות שונות, והיא אינה ספציפית לטיפול בתדרים.

להלן קישור למאמר על תופעת ניקוי רעלים זו, הנקראת גם הרקסהיימר.

======================

ש. איך עובד אבחון תדרים?

ת. כמו לכל חומר ביקום, כך גם לכל רקמה, איבר, ומערכת בגוף שלנו יש תדר משלהם. מערכת דלובל דיאגנוסטיק שולחת את התדר המתאים לכל איבר בגוף, בזה אחר זה, ובוחנת את האופן בו האיבר מגיב לתדר , האם הוא מגביר אותו, מחליש אותו או שאין תגובה בכלל. במהלך הפיתוח, הגדירו מדעני חברת ויטהטק מהי התגובה התקינה של כל איבר וכך יכולה המערכת לזהות ולרשום את תגובת האיברים הנבדקים.

במהלך שמונה דקות האבחון, נשלחים מליוני פולסים של תדרים לאברי הגוף (יותר מ- 600 אוביקטים שונים בשלב זה). התשובות הנאספות על ידי המערכת מנותחות על ידי מערכת המידע המשוכללת של החברה ומוצגות באופן גרפי ומילולי על גבי מסך המחשב מיד בתום האבחון, כולל המלצות ודגשים לטיפול.

=======================

ש. האם גלובל דיאגנוסטיקס מזהה חיידקים או וירוסים בגוף?

ת. אבחון תדרים בגלובל דיאגנוסטיקס יכול לזהות אנרגיה של מיקרובים שונים בגוף (וירוסים, חידקים, פטריות וטיפילים) וכן אנרגיה של למעלה מ- 4000 חומרים אחרים. זיהוי האנרגיה של חומר אין פירושם שאותו חומר (או מיקרוב) בהכרח נמצאים בגוף בעת הבדיקה. יתכן כי חלקם אכן נוכחים ברמה הפיזיולוגית בעוד אחרים כבר אינם, אך חתימתם האנרגטית, או התדר שלהם, עדיין נוכחים וסביר שעדיין מפריעים לגוף להתרפא ולהתאזן.

========================

איזה מחלות מזהה מערכת  גלובל דיאגנוסטיקס?

מערכת גלובל דיאגנוסטיקס מזהה את האיברים אשר זקוקים לסיוע וריפוי. אבחון התדרים מבחין באילו מערכות  משקיע הגוף את מירב המשאבים כדי לרפא אותן ומזהה גורמים פתולוגים שונים אשר יכולים להצביע על המקורות לסימפטומים ולמחלות שבגללן הגיעו המטופלים לטיפול.
מחלה, ברפואה הקונבנציונאלית, היא אוסף של תסמינים אשר ניתן לו שם מסוים. מערכת גלובל דיאגנוסטיקס אינו מאבחן מחלות כהגדרתן ברפואה הקונבנציונלית, מאחר והיא אינה בוחנת תסמינים. בניגוד לדגש המושם ברפואה הקונבנציונאלית על בדיקת החולי. אפשר לומר שמערכת גלובל דיאגנוסטיקס בוחנת את בריאות הגוף על ידי בדיקת התקינות של אברי הגוף השונים.