tבחון תדרים במערכת גלובל דיאגנוסאיקס משתמש בזרם נמוך ביותר, כעשירית הוולט, לשידור התדרים אל הגוף. מסיבה זו הוא בטוח לחלוטין ולמיטב ידיעתנו מעולם לא נרשמה תופעת לוואי עקב האבחון.

הטיפול בעזרת גלובל דיאגנוסטיקס בטוח מאוד אף הוא וכמעט בכל המקרים המטופל לא ירגיש דבר. עם זאת, במידה והטיפול הביא לתמותה גדולה של  מיקרובים בגוף (חיידקים, טפילים...), יכולות להיות תופעות של עייפות וכאב ראש ביממה שאחרי הטיפול, במידה והגוף מתקשה לסלק את הרעלים (שהם שאריות המקרובים). כדי למנוע או להפחית תופעה זו, יבחן המטפל את מצב מערכות הפינוי של הגוף ויקדים טיפול לפתיחתן במידת הצורך. בכל מקרה, תגובה זו עשויה לקרות בכל טיפול המערב תמותת מיקרובים רבה, כולל טיפול בתרופות שונות, והיא אינה ספציפית לטיפול בתדרים.

להלן קישור למאמר על תופעת ניקוי רעלים זו, הנקראת גם הרקסהיימר.

לכל חומר ביקום, וכמובן  גם לכל רקמה, איבר, ומערכת בגוף שלנו, יש תדר משלו שבו הוא פועל ואליו הוא מגיב. מערכת דלובל דיאגנוסטיק שולחת את התדר המתאים לכל איבר בגוף, בזה אחר זה, ובוחנת את האופן בו האיבר מגיב לתדר. במהלך הפיתוח, הגדירו מדעני חברת ויטהטק מהי התגובה התקינה של כל איבר וכך יכולה המערכת לזהות ולרשום את תגובת האיברים הנבדקים וכמה משמעותית כל סטיה מהתגובה התקינה.

במהלך שמונה דקות האבחון, נשלחים מליוני פולסים של תדרים לאברי הגוף (יותר מ- 600 אוביקטים שונים בשלב זה). התשובות הנאספות ומנותחות על ידי מערכת המידע המשוכללת של החברה ומוצגות באופן גרפי ומילולי על גבי מסך המחשב מיד בתום האבחון, כולל המלצות ודגשים לטיפול.

באותו פרק זמן משווה גלובל דיאגנוסטיקס את התוצאות למאגר של כ- 4000 חומרים שונים  (מיקרובים, תרופות, רעלים ועוד...) שנדגמו דגיטלית, ומציג בנוסף את אותם חומרים שמתאימים לתדרים שנדגמו בגוף. כך ניתן לקבל באופן מיידי רשימת חומרים שונים ומידת התאמתם או הפרעתם לגוף

אבחון תדרים בגלובל דיאגנוסטיקס יכול לזהות אנרגיה של מיקרובים שונים בגוף (וירוסים, חידקים, פטריות וטיפילים) וכן אנרגיה של למעלה מ- 4000 חומרים אחרים. זיהוי האנרגיה של חומר אין פירושם שאותו חומר (או מיקרוב) בהכרח נמצאים בגוף בעת הבדיקה. יתכן כי חלקם אכן נוכחים ברמה הפיזיולוגית בעוד אחרים כבר אינם, אך חתימתם האנרגטית, או התדר שלהם, עדיין נוכחים וסביר שעדיין מפריעים לגוף להתרפא ולהתאזן.

מערכת גלובל דיאגנוסטיקס מזהה את האיברים אשר זקוקים לסיוע וריפוי. אבחון התדרים מבחין באילו מערכות  משקיע הגוף את מירב המשאבים כדי לרפא אותן ומזהה גורמים פתולוגים שונים אשר יכולים להצביע על המקורות לסימפטומים ולמחלות שבגללן הגיעו המטופלים לטיפול. מערכת גלובל דיאגנוסטיקס מאבחנת את אברי הגוף בהיבט האנרגטי שלהם, היא אינה מאבחנת  מחלות כהגדרתן ברפואה הקונבנציונלית, מאחר והיא אינה בוחנת תסמינים.

מחלה, ברפואה הקונוונציונאלית אינה דבר "אמיתי", אלא אוסף של תסמינים אשר ניתן לו שם מסוים. במציאות של הגוף הבעיה היא לא מחלה כלשהי, אלא העובדה שאיברים ומערכות אינם פועלים כשורה בגלל הפרעה כלשהי (יהיה זה חיידק או וירוס, או אולי רעל או מחסור תזונתי, ...). אבחון התסמינים ומתן שם לתסמינים אינו עושה דבר לפתרון ההפרעה ממנה סובל הגוף

חשוב להבין כי בניגוד לדגש המושם ברפואה הקונבנציונאלית על אבחון החולי. אפשר לומר שמערכת גלובל דיאגנוסטיקס בוחנת את בריאות הגוף על ידי בדיקת התקינות של אברי הגוף ומערכותיו. התוצאה היא תמונה הוליסטית של  הבריאות הכוללת של הגוף.

 

לא קיים כל סיכון ידוע כתוצאה מהטיפול בגלובל דיאגנוסטיקס. עם זאת למען הזהירות, הטיפול אסור לאנשים עם קוצבי לב ואינו מומלץ לנשים בהריון.

 

חובה להתחבר למערכת כדי להגיש שאלות ותשובות חדשות לחץ כאן