שלום reader,

מרבית האנשים אינם מכירים את המונח "מחלות יאטרוגניות". יאטרוגני זו מילה יוונית שפירושה "נגרם על ידי רופא" וברפואה הממוסדת משתמשים במושג הזה כקוד המסתיר מאחוריו תחלואה שנגרמת על ידי מערכות הרפואה הממוסדת והרופאים עצמם, בגלל תרופות רעילות, פרוצדורות מזיקות וגם סתם טעויות ורשלנות. יש הרבה מאוד תחלואה כזו והמון נפגעים ממנה (למעשה, בארה"ב זוהי סיבת המוות המובילה. כנראה שגם בארץ). סריקות האולטרסאונד לא נחשבות כתחלואה יאטרוגנית ברפואה הממוסדת. מעניין מה תחשבו אתם אחרי שתקראו את המאמר על הנזקים הקשים שהן גורמות. המאמר בהמשך...

ומנגד, יש בשורות משמחות אחדות. ראשית, בשבוע שעבר קיבלנו את מערכת דיגיסופט/דיגיקון המרחיבה משמעותית את יכולות הטיפול של המרפאה ומאפשרת לשדר לגוף על פי הצורך תדרים של חומרים רבים מאוד. זוהי מערכת מדהימה לטיפול ושיכוך של אלרגיות שונות, לסילוק רעלים ולאיזון מערכות גוף רבות. תיאור שלה ושל יכולותיה, להלן.

עוד שמחה יש בשיתוף פעולה המתרקם לו עם חנות הטבע "טבע-לי" של הנטורופת גדעון לבב בראשון לציון, קראו עוד פרטים בהמשך.

וכידוע, לא משנה כמה אנו אוהבים את מה שאנו עושים, יציאה לחופשה היא תמיד שמחה גדולה. הצוות יוצא לשייט באיזור ונציה (ולכן יעדר עד אמצע יולי). פרטים וצילומים במידעון הבא...

---

שילוב מערכת דגיסופט/דיגיקון בטיפולי התדרים

דיגיסופט היא מערכת תכנה שבה נדגמו ואוחסנו חתימות התדרים האנרגטיים של כמעט 10,000 חומרים שונים. במערכת דגומים מזונות שונים, חומרים אלרגניים ומעוררי רגישות, צמחי מרפא ותרופות מסורת, ויטמינים ומינרלים, רעלים, מזהמים ומיקרובים שונים ועוד הרבה מאוד קטגוריות וקבוצות של חומרים מועילים או מרעילים. 

דגיקון-פרו הוא רכיב חומרה שיודע לשחזר בדיוק רב את תדרי החומרים השונים  ולשדר אותם בחזרה לגוף לפי הצורך. 

גלובל דיאגנוסטיקס היא, כזכור, מערכת אבחון וטיפול תדרים אנרגטית הסורקת את הגוף ונותנת בתוך 8 דקות מידע רב מאוד על מצבו של הגוף כולו, וגם מידע על חומרים שהגוף זקוק להם, על חומרים שמעוררים אלרגיה ורגישות, על רעלים שמפריעים לגוף לתפקד, על מזונות, צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים שיכולים לסייע לגוף ועוד ועוד...

תמונת מערכות התדרים בקליניקה: תכנת דיגיסופט מופעלת במחשב, מערכת דיגיקון מיד מתחת למחשב ומתחתיה מערכת גלובל דיאגנוסטיקס. מימין אביזר המדידה של הגלובל (קופסת מתכת) ולידו אנטנת הביוטרוד הקטן של מערכת דיגיקון

שלושת רכיבים אלו, כשהם מתפקדים יחד, מאפשרים מצד אחד לבדוק מה מייטיב עם הגוף ומצד שני מה מקשה עליו לתפקד ולהתרפא. אותם שלושה רכיבים נותנים לנו גם את היכולת לשדר לגוף תדרים של חומרים שונים, ובכך מתאפשר מגוון עצום של טיפולים ופעולות ריפוי שונות. הנה מספר דוגמאות:

איתור מזונות ותוספים מועילים: אפשר לבדוק מהם המזונות (או תוספי התזונה) שיועילו לגוף. במקום לנחש ולנסות, כפי שעושים מרפאים ורופאים רבים, אפשר לשאול את הגוף, דרך דיגיקון+גלובל דיאגנוסטיקס, אם חומר מסויים מתאים ומועיל. אם הגוף אינו מגיב לחומר, הרי הוא ניטרלי. אם הגוף מגיב אליו באופן חיובי, החומר יביא תועלת ואם הגוף מגיב אליו בהגזמה, החומר יזיק. כך בסיום בדיקה של חומרים שונים מול הגוף, אנו יודעים מה יועיל לו ומה יפריע.

מצויידים במידע זה, אפשר לספק חומרים אלו לגוף ברמה הכימית, כמזון או כתוסף לבליעה. אבל אפשר גם לשדר את התדר של חומרים אלו לגוף במוד "בונה" (reconstructive) המאפשר לגוף להשתמש באנרגיה של המזון או התוסף, במידה מסויימת כאילו אכן נילקחו. פשוט, יעיל, מדוייק ומהיר.

איתור אלרגניים או רעלים, ושיחרורם: באותו אופן בו אפשר לשאול את הגוף מה מועיל לו, אפשר גם לשאול מה מזיק לו, על ידי שידור חומרים חשודים ורישום של תגובת הגוף. גם כאן הגוף מגיב בעוצמות שונות היכולות ללמד אותנו על תגובות נטרליות או שליליות לחומרים אלרגניים או לרעלים, ולאתרם בצורה זו.

מצוידים במידע המדוייק הזה, אפשר להימנע מאלרגנים או לנקות רעלים. אבל במערכת זו אפשר גם לשדר  לגוף תדרים במוד "משחרר" (Relieving) המאזנים  את התגובה של הגוף לחומרים הללו. אפשר גם לשדר תדרים הסותרים את התדר המזיק של הרעלים בגוף, או תדרים המעודדים את פעולת מערכות הפינוי של הגוף כדי לייצר פינוי יעיל של רעלים, ואפשר פשוט לשדר תדר מנטרל לחומרים עצמם. כל האפשרויות הללו נעשות באופן מדויק ומהיר וביעילות מרשימה מבחינה טיפולית.

בשונה ממערכת גלובל דיאגנוסטיקס, המתחברת לגוף בעזרת אלקטרודות ומשדרת את התדרים הנדרשים על גבי זרם חשמלי מיזערי, מערכת דיגיקון משדרת את התדרים דרך אנטנה מיוחדת צמודת גוף הנקראת ביוטרוד. מי שמכיר קצת את הידע הקיים לגבי השדה האנרגטי של הגוף (אפשר לקרואו על זה כאן), יכול להבין שהמערכת  מכניסה את התדרים המתקנים המדוייקים אל תוך השדה האנרגטי של המטופל, ובכך מאפשרת שינוי והתאמה של השדה האנרגטי לפי הנדרש והמועיל לגוף. בצורה זו, המערכת החדשה מאפשרת לטפל בבעיות רבות בצורה הרבה יותר מדוייקת.

תכלס, הנה חלק ממה שניתן לעשות עם זה:

ניתן לטפל באלרגיות  מסוגים רבים וברגישויות למגוון חומרים. לעיתים ניתן אף לבטל לחלוטין את האלרגיה או הרגישות במספר טיפולים.
ניתן לנטרל רעלים כדי לעזור ולשפר תהליכי ניקוי שונים (Detox).
אפשר לתת לגוף תדרים של תוספי תזונה, לעיתים להימנע מהצורך בתוספים הכימיים עצמם.
ניתן להכיר לגוף תדרים של חיסונים ו/או תרופות מערביות, מבלי להכניס לגוף את התרופה או החיסון הרעיל עצמו. כך, בעוד הרפואה מתעלמת מהיבט האנרגטי של החומר, אנו משתמשים בו. כמובן שניתן גם לבדוק עם הגוף רגיש לתדרים אלו.
ניתן לשדר תדרים של תרופות הומאופתיות (שהן לכשעצמן סוג של רפואת תדרים) בפוטנציות שונות, כמו וגם תדרים של צמחי מרפא, אבנים טובות, ריחות שונים, פרחי באך ועוד...
ניתן לבדוק נוכחות מזהמים ספציפיים בגוף, כמו סיבי אסבסט, סילקון שברח מתוך שתלים שונים, דשנים כימיים או רעלי חקלאות, הורמונים וחומרי שימור ועוד ועוד...
ניתן לזהות מיקרובים מזיקים כגון חידקים וטפילים המפריעים מאוד לתיפקוד מערכות רבות ובעיקר מערכת החיסון, ובהמשך לשתקם או לחסלם ובכך לסייע לתהליך הריפוי.

לסיכום, מערכת דיגיסופט/דיגיקון היא מערכת רפואת תדרים יחודית ומרשימה מאוד ביכולותיה, שמבטיחה רבות בטיפול ובריפוי מדויק ומהיר (יחסית) של מגוון גדול של בעיות שעד כה היה הטיפול בהן מסובך ומסורבל ביותר.

למידע נוסף והתנסות, צרו איתנו קשר ונשמח להסביר ולשתף וכמובן, לעזור לכם לפתור כל בעיה ...

---

מאמרים נבחרים

מאמר אחד לנו היום. לא מלבב, אבל חשוב לדעת וחשוב מאוד לשתף לנוגעות בדבר המתכננות הריון!

 לפני שלושה שבועות נתקלתי במאמר, שהפנה לעוד מאמר, שהפנה לספר אותו מיהרתי לרכוש (ב- 6$). ההשקעה הכספית הזעירה הזו הפכה להשקעת זמן גדולה שנדרשה ללמוד ולכתוב על אחד מגורמי התחלואה ה"יאטרוגנית" הנפוץ ביותר וכנראה המוכר פחות מכולם... האולטרסאונד!  קראו והפיצו.

תמונת אולטרסאונד של עובר ברחם

אולטרסאונד בהריון והסיכון לילוד

קרינת רנטגן ידועה כקרינה רדיואקטיבית מסוכנת. קרינת אולטרסאונד נחשבת משום לקרינה בטוחה, אולם לא כך הדבר.

את המאמר הזה כתבתי בעקבות פגישה עם ספר מתסכל, המביא סידרה של מחקרים וניסויים של מדענים סיניים בעשרים וחמשת השנים האחרונות. ניסויים אלו מוכיחים כי השימוש באולטרסאונד הוא מסוכן ובהחלט גורם לנזקים משמעותיים לעובר ברחם אימו, בעיקר נזקים למוח, לעצבים ולרקמות המתפתחות של העובר.

הממסד כדרכו, מתעלם מהסיכון בטענה כי לא הוכח מדעית או שתועלת האולטרסאונד עולה על נזקו. המחקרים הסיניים מהווים הוכחה מדעית ברורה וניצחת לכך שהשימוש המופרז וחסר האחריות באולטרסאונד הוא מזיק ומסוכן.

 מידע זה יכול לעשות הבדל עבור ילדכם לעתיד, וראוי כי כל מי שמתכננים הריון יקראו, ילמדו וימנעו ככל האפשר. נא הפיצו אותו לנוגעות בדבר. קראו עוד...

---

מידע מתדרים מרפאים:

קבלת מתרפאים: אני מקבל מתרפאים בקיבוץ עמיעד שבצפון, וגם בפתח תקווה. הנה כאן פרטים נוספים. לגבי עלויות, הן משתנות לפי השירות, צרו איתנו קשר לבירור.

שת"פ חדש: רבים מכם מכירים מן הסתם את הנטורופת הוותיק גדעון לבב מראשון לציון ואת חנות טבע-לי המחזיקה תוספי תזונה וחומרי מרפא רבים וחשובים. החל מהחודש הבא נפצח בשיתוף פעולה במסגרתו נקיים אבחוני תדרים וטיפולים בחנות טבע-לי. תיאום הטיפולים דרך צוות טבע-לי בטלפון 03-9569449.

ביטוח הוזלת טיפולים: אנו מציעים למתרפאים ביטוח טיפולים משלימים דרך הסוכן משה אלמוג. הביטוח יכול להוזיל את הטיפול השוטף כדי 50% (ועד 150 ש"ח לכל פגישה) ומשתלם בעיקר לאלו המעניינים בטיפולי תחזוקת בריאות ויעוץ נטורופתי תקופתיים. התקשרו אלינו לפרטים נוספים.

אנו מזמינים אנשי מקצוע ברפואה הטבעית לשלוח אלינו מתרפאים שלהם. אנו נבצע אבחון תדרים של המתרפא במערכת גלובל דיאגנוסטיקס וניתן לו את טיפול התדרים האוטומטי שהמערכת מציעה. את האבחון נפענח בהמשך ונשלח בתוך כשבוע למטפל המפנה בלבד, כדי שיכין תכנית טיפולית בהתאם לתפיסתו. המטרה היא לאפשר למטפל ליהנות מההיקף של האבחון אך בו זמנית לעזור בשימור הקשר עם המטופל . השירות מתאים לכל מקצועות הריפוי הטבעי והוא יכול לתת תוספת משמעותית ליכולות של כל מטפל ומטפלת ברפואה הטבעית.

וכמובן, אנו מזמינים את אנשי מקצועות הריפוי המעוניינים בשירות הנ"ל להדגמה של מערכת גלובל דיאגנוסטיקס. אנשי מקצוע המעוניינים להתרשם מהמערכת ויכולותיה מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח להיפגש ולהדגים.

---

עד כאן להפעם, נשתמע אחרי ונציה :-)

בריאות שלמה לכולנו

גדעון כינר - תדרים מרפאים

מייל זה נשלח אליכם מאחר וכתובתיכם נמצאת ברשימת התפוצה שלנו. אם אתם מרגישים שמדובר בטעות ואם אינכם רוצים לקבל מאיתנו עלון כזה מפעם לפעם, תוכלו לערוך את הגדרות המנוי שלכם או לבטל אותו לחלוטין בקישורים להלן...