שלום reader,

במייל זה ברצוני לשתף אותך במחשבה מעניינת שעלתה במוחי מתוך השימוש במערכת האבחון בתדרים גלובל דיאגנוסטיקס, על כך שכולנו מדברים וחושבים מחלות, אבל מחלות זה לא באמת!

בהמשך הבאתי מאמר חשוב הכולל פרוטוקול לשיקום כלי דם ולב ללא תרופות וניתוחים, ועוד מאמר המעמיק לטכנולוגיה של מערכת גלובל דיאגנוסטיקס.

ואיך אפשר בלי פייסבוק. הדף שלנו נקרא כמובן "תדרים מרפאים". הוא משמש לפרסום מאמרים ולהעברת מידע רלוונטי שנראה לי חשוב או מעניין במיוחד. אודה לכם אם תעזרו לי להגדיל את תפוצתו על ידי כך שתכנסו ותחבבו אותו, מה שנקרא "תעשו לי Like" ותמליצו לחברים ומכרים (אפשר גם להעביר להם עלון זה). כך גם תקבלו הודעה מוקדמת על מידע חדש שעולה באתר, וגם תעזרו לי להתקדם ולפתח את העסק.

קריאה נעימה ומשכילה...

---

מחלות זה לא באמת!

חשבת על זה פעם? האם יצא לך לחשוב על כך שמחלות הן לא  דבר אמיתי, שהן בעצם פיקציה, משהו שנועד לגרום לנו לחשוב בדרך מסויימת? דרך שלרוב לא מתאימה  למטרה האמיתית שלנו - בריאות.

כאשר מתקשרים אלי אנשים לברר על האבחון במערכת גלובל דיאגנוסטיקס, הם כמעט תמיד שואלים אותי משהו כזה "האם המערכת שלך יכולה לאבחן את מחלת ______ ?" (מלאו כל שם של מחלה שעולה על דעתכם...), או "איזה מחלות אפשר לאבחן עם זה?".

התשובה היא לא. מערכת האבחון בתדרים המופלאה שלי לא מאבחנת מחלות! ברצינות. היא גם לא מאבחנת תסמינים של מחלות. למעשה, המערכת הזו לא עוסקת במחלות כלל.

אני יכול להרחיב את האמירה הזו לכל מערכת ושיטה המסייעות באבחון. רנטגן, CT ו- MRI לא מאבחנים מחלות, בדיקות דם, שתן וצואה לא מאבחנות מחלות. בדיקת מישוש ידנית לא מאבחנת מחלות. מערכות אבחון מכל הסוגים נותנות מידע, ואיש המקצוע מפרש את המידע. אם הוא רופא מערבי ממוסד, הוא אוסף את התסמינים השונים ומנסה לתת להם שם של מחלה, אם הוא מרפא סיני, הוא אוסף את התסמינים ומפרש אותם למצב חוסר איזון על פי הגישה הרפואית הסינית. אם הוא נטורופת, הפרשנות שלו נוטה לחפש של חריגות מאורח חיים מקדם בריאות.

ובאמת, מחלות הן לא דבר אמיתי. הן בסך הכל הדרך של הרפואה המערבית הממוסדת לפרש מידע אבחוני. מעין סט של תסמינים שאם יש לבן האדם את רובם, הרופא אומר לו שיש לו את מחלה X. הרופא רואה גוש במקום מסוים וקורא לזה סרטן, הוא רואה חום, גרון אדום וחיידק, וקורא לזה אנגינה. הרופא הוא שהופך את סדרת תסמינים וסימנים כלשהי למחלה.

אפשר ללכת צעד רחוק יותר ולומר שמחלות הן המצאה, פיקציה, דבר לא אמיתי. מחלה היא מושג שכולם בחברה שלנו משתמשים בו כי כך חונכנו לחשוב כך במאה השנים האחרונות, בהן התפתחה הרפואה המערבית הממוסדת ובהן היא תפסה לעצמה את החזקה על תחום הבריאות. אבל מחלה היא בסך הכול סט של תסמינים (שבדרך כלל נקרא על שמו של רופא מת כלשהו. שמת לב?)

לכאורה מחלות עוזרות לנו להגדיר מה יש לבן האדם וממה הוא סובל, אבל המחלות גם כובלות אותנו, וגם את הרופא, ומפריעות לנו לראות ברור. כי אותם סטים של תסמינים לא באמת מגדירים מה הבעיה של האדם ובוודאי לא מתייחסים לגורם של הבעיה. אם כבר, הם מסתירים אותה.

עבור הרופא המערבי, אותם סטים של תסמינים (המחלות) הם העיקר. הוא מאבחן אותם, נותן להם שם ואז מטפל בהם, בתסמינים, לא באדם! לצורך כך הרופא רושם תרופות, (חומרים בדרגת רעילות גבוהה האמורים לדכא מנגנוני גוף יוצרי תסמינים), או שהוא חותך אותם (בניתוח), או שהוא שורף אותם (בקרינה) וכיו"ב. הרפואה הממוסדת ממוקדת בחולי, לא בבריאות. ולאור התוצאות, אפשר לומר עם חיוך עצוב, שכל כך טוב מטפלת הרפואה המערבית במחלות ומטפחת אותן, שהן ממשיכות לחזור פעם אחר פעם, במקרים רבים נשארות לתמיד ואפילו מזמינות חברים.

אך זו מין מלכודת דבש מרה שכולנו תקועים בה. אם חושבים על הבריאות במשקפיים של מחלות, אז במקום לראות אדם רואים חולי. במקום לראות חוסר איזון רואים תסמינים ובמקום לטפל בגוףנפש, עוסקים בעלמת התסמינים. הרופאים ברובם חושבים בצורה הזו (וזה הגיוני, הם עברו לפחות 12 שנה של אינדוקטרינציה כדי שיתקשו לחשוב אחרת). אבל אנחנו, האנשים הפשוטים, גם אנו חושבים כך, כי חונכנו והתרגלנו. יש חום, ניקח משהו להוריד אותו. יש חיידק - אנטיביוטיקה (אנטי חיים) תסלק אותו. יש גידול, נחתוך/נשרוף/נרעיל אותו.

רק מעטים מאתנו מצליחים להתייחס לבריאות שלהם שלא דרך משקפי המחלה המגבילים. מעטים הם אלו שלא חושבים על עצמם במושגים של חולי. "אני סכרתי" אומר האחד עם בעיה באיזון סוכר. אני חולת סרטן, אומרת האישה עם הגוש בשד. הוא חולה שעלת, אומרים על הילד שמשתעל ונמצא אצלו החיידק המתאים.

וכמובן, אם אתה ממוקד בחולי, אז הפרשנות שלך עוסקת בהתאמת מחלות לתוצאות הבדיקות . אם מאידך מוקד החשיבה הוא בריאות, אזי הפרשנות שלך תשאל "מה יָצא מאיזון וכיצד מחזירים את האיזון", מתוך הבנה שאיזון מביא בריאות.

ואכן, רפואה טבעית לגווניה מציעה כמעט בכל המקרים חזרה לאיזון. אם יש סכרת, נבדוק כיצד להפסיק את נדנדת הסוכרים שמפעילה תנגודת אינסולין ותשישות של הלבלב (ואפשר לעשות זאת תוך שבוע!). אם יש סרטן, כיצד ניתן לגוף את מה שהוא צריך כדי שתאיו הלקויים ירפאו עצמם. אם יש שעלת, כיצד נעודד את מערכת החיסון לפרק במהרה את רעלני החיידק. וכך הלאה.

ואם אחזור לתחילת המאמר, אפשר לומר שמערכת גלובל דיאגנוסטיקס היא מופלאה דווקא מפני שהיא לא רואה ומאבחנת מחלות. המערכת רואה את האנרגיה שהגוף משקיע בתחזוקה עצמית ומזהה חריגות מהאנרגיה התקינה בכל איבר מ- 612 איברים ומערכות גוף נבדקות. המערכת הזו היא הוליסטית מטבעה והיא "חושבת" באותה הצורה כמו שהמרפאים ברפואה הטבעית אמורים לחשוב. המערכת הזו נותנת לנו הזדמנות להסיר את משקפי החולי ולהסתכל על המתרפא בעיניים אחרות, בריאות יותר.

וזה לגמרי רציני. בעבודה עם מערכת גלובל דיאגנוסטיקס התחלתי לתפוס עד כמה הייתי תלוי, ולכן ממוקד, בכותרת של המחלה איתה הגיע אלי המתרפא. מאחר ולא הייתה לי דרך הוליסטית לראות את הגוףנפש שלו, חיפשתי את אותן שמות המחלות שהעניקו לו הרופאים, בשביל שאדע במה לטפל. הייתי צריך מערכת שאינה עוסקת במחלות כדי להבין...

מחלות זה לא באמת, זו רק צורת חשיבה. כשמניחים לה, אפשר לחשוב בריאות!

קראו עוד על מערכת גלובל דיאגנוסטיקס או פנו לקרוא עוד על בעיית האבחון החסר ברפואה הטבעית

---

מאמרים נבחרים

הפעם אציג את המאמר הראשון בסידרה המתוכננת בשם "אפשר לתקן לב שבור" המאמר מביא פרוטוקול שלם וותיק לטיפול טבעי במחלות לב וכלי דם (כוחו של הרגל, תראו כמה מהר אני חוזר לדבר על מחלות, למרות ההבנה שהן פיקציה) ועוסק בשיקום הלב וכלי הדם, לפני או אחרי התקף לב או חסימת עורקים.

מאמר נוסף עוסק בהעמקה מסויימת לטכנולוגיה שמאחורי המערכת לאבחון תדרים  גלובל דיאגנוסטיקס. זה עדיין לא העומק שאני רוצה להבין, ולהסביר, אבל זו התחלה...

אפשר לתקן לב שבור

אפשר לתקן לב שבור - פרוטוקול למחלות לב וכלי דם

מאמר זה מיועד להיות חלק מסדרה בשם "אפשר לתקן לב שבור", העוסקת בהבראת כלי הדם והלב. הפרקים האחרים יעסקו במניעה של בעיות לב וכלי דם, בסיבות לבעיות אלו, תהייה שיחה על כולסטרול ועל תזונה לבריאות הלב ועוד. אולם, מאמר זה הוא הדבר האמיתי. זהו המאמר היישומי המביא את הפרוטוקול למחלות לב וכלי דם ולשיקום הגוף על ידי תזונה ותוספים. זה הפרוטוקול בעזרתו התרפאו עשרות אלפי אנשים ב- 50 השנים האחרונות. הוא מובא ראשון בסדרה בכדי לעזור לאלה הנכונים לקחת אחריות על בריאותם ולהבריא ללא תרופות, ניתוחים ושאר פרוצדורות מזיקות... קראו עוד.

רפואת תדרים וטכנולוגיית גלובל דיאגנוסטיקס

מהו שדה החיוניות של הגוף ברפואת תדרים? על פי מחקרים מהעשורים האחרונים, גוף האדם כולל שדה אנרגטי ביו-פיזי אשר אנו מכנים בשם "שדה החיוניות" (vitalfield), הניתן למדידה באופנים שונים. שדה החיוניות מקיים קשרי גומלין בין גוף האדם לשדה האנרגטי שקיים בטבע. השדה האנרגטי שקיים בטבע כולל בין היתר את השדה המגנטי של כדור הארץ, אותו שדה אלקטרומגנטי שמגיע אלינו מן השמש, …  קראו עוד.

---

מידע מתדרים מרפאים:

קבלת מתרפאים: אני מקבל מתרפאים בקיבוץ עמיעד שבצפון, וגם בפתח תקווה. הנה כאן פרטים נוספים. לגבי עלויות, הן משתנות לפי השירות, צרו איתנו קשר לבירור.

ביטוח הוזלת טיפולים: אנו מציעים למתרפאים ביטוח טיפולים משלימים דרך הסוכן משה אלמוג. הביטוח יכול להוזיל את הטיפול השוטף כדי 50% (ועד 150 ש"ח לכל פגישה) ומשתלם בעיקר לאלו המעניינים בטיפולי תחזוקת בריאות ויעוץ נטורופתי תקופתיים. התקשרו אלינו לפרטים נוספים.

אנו מזמינים אנשי מקצוע ברפואה הטבעית לשלוח אלינו מתרפאים שלהם. אנו נבצע אבחון תדרים של המתרפא במערכת גלובל דיאגנוסטיקס וניתן לו את טיפול התדרים האוטומטי שהמערכת מציעה. את האבחון נפענח בהמשך ונשלח בתוך כשבוע למטפל המפנה בלבד, כדי שיכין תכנית טיפולית בהתאם לתפיסתו. המטרה היא לאפשר למטפל ליהנות מההיקף של האבחון אך בו זמנית לעזור בשימור הקשר עם המטופל . השירות מתאים לכל מקצועות הריפוי הטבעי והוא יכול לתת תוספת משמעותית ליכולות של כל מטפל ומטפלת ברפואה הטבעית.

וכמובן, אנו מזמינים את אנשי מקצועות הריפוי המעוניינים בשירות הנ"ל להדגמה של מערכת גלובל דיאגנוסטיקס. אנשי מקצוע המעוניינים להתרשם מהמערכת ויכולותיה מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח להיפגש ולהדגים.

---

מייל זה נשלח אליכם מאחר וכתובתיכם נמצאת ברשימת התפוצה שלנו. אם אתם מרגישים שמדובר בטעות ואם אינכם רוצים לקבל מאיתנו עלון כזה מפעם לפעם, תוכלו לערוך את הגדרות המנוי שלכם או לבטל אותו לחלוטין בקישורים להלן...