---

בקשת רשות...

שלום לכם,

אתם מקבלים מכתב זה ממני כי מתישהו הייתם, או עדיין אתם, קשורים איתי, גדעון כינר, בקשרי עבודה, לימודים, משפחה או קשר אחר שהותיר את כתובת המייל שלכם בספר הכתובות שלי.

לאחרונה פתחתי קליניקה לנטורופתיה ורפואת תדרים בעמיעד שבצפון והתחלתי לעבוד בתחום גם במרכז הארץ. כדי לגדול ולפרסם את הקליניקה, פתחתי גם אתר אינטרנט המפרט את מה שאני עושה, חושב ומסוגל לתרום לאנשים שמבקשים ריפוי. עלון זה הוא חלק מהמאמצים שלי להגיע לתודעת רבים, ואני מבקש את רשותכם להמשיך לשלוח לכם עלון מידע (ניוזלטר) תקופתי כזה המכיל מאמרים מעניינים בנושאי רפואה טבעית, נטורופטיה ורפואת תדרים, כמו גם על המתרחש והמתחדש בתדרים מרפאים (זה שם המרפאה).

אבל כמובן, אתם לא חייבים לקבל ממני מיילים שמיותרים לכם!

המייל הזה נשלח לכתובת subscriber. אם אינכם רוצים לקבל מייל כזה בהמשך, לחצו על הקישור הזה: לביטול הרשמתך למידעון להסרתכם מרשימת התפוצה. אחרי לחיצה גורלית זו, לא תקבלו ממני שום פרסום אלא אם תבחרו להרשם שוב באתר. אם התוכן  שבהמשך נראה לכם מעניין, אשמח אם תישארו ברשימתנו ואינכם צריכים לעשות דבר לשם כך.

מכאן ואילך זה הניוזלטר התקופתי שלנו...

---

 באמת, הפעם הראשונה שלי!

זוהי הפעם הראשונה שאני מוציא ניוזלטר, באמת. זוהי תחושה של כבוד והודיה להיות מהצד הזה של הניוזלטר, ויש גם תחושה של אחריות, אני צריך לעניין אתכם, להביא חומר שיועיל וישכיל ולא פחות חשוב, יגרום לכם להישאר ואולי להשתמש בשרותינו. מאתגר...
אז מה יהיה פה וכמה?  כאחד שמקבל עשרות ניוזלטרים בשבוע, שאת רובם אני כלל לא קורא, אשתדל לייצר ניוזלטר פשוט למדי. הוא יפתח בהדגשה של נושא מסויים, יספר על חידושים אחרים רלוונטיים, ימשיך בסקירה קצרה של מאמרים חדשים באתר ויסגר בפירוט של מידע עסקי ומבצעים של תדרים מרפאים. וכדי לא להכביד עליכם ועלי, הוא יצא פעם בחודש בערך, לרוב בהמשך לפרסום של מידע חדש. הנה אני מתחיל, מקווה שתהנו.

תדרים מרפאים - יתרון חשוב

תדרים מרפאים היא מרפאה נטורופטית עם יתרון חשוב, יכולת האבחון שלנו המבדילה אותנו ממרפאות רבות אחרות. מערכת גלובל דיאגנוסטיקס שברשותינו, בה אני משתמש בכל פגישה ופגישה לביצוע אבחון מהיר (האורך כ- 8 דקות), מאפשרת לי לדעת הרבה מאוד על מצבו של המתרפא, בכל עת ועת. היא גם מאפשרת לי לתת טיפולי תדרים המותאמים לאבחון העכשווי שבוצע, ולעדכן את היעוץ הנטורופתי בהתייחס לשינויים במצבו של המתרפא בכל פגישה ופגישה. 

כתבתי באתר תדרים מרפאים על הקושי שיש לנו, המרפאים ברפואה הטבעית, להשיג אבחון הוליסטי ואוביקטיבי שמתאים לצורה בה אנו חושבים בריאות. מערכת גלובל דיאגנוסטיקס ממלאת חלק ניכר מהפער הזה. עדיין צריך לתשאל, עדיין כדאי לעבוד עם שיטות אחרות לאבחון, ולהשוות. אך מערכת זו נותנת הרבה מאוד מידע הוליסטי, אוביקטיבי ומיידי, שאחרת אינו זמין לנו. ההבדל הוא גדול עד כדי כך שהתחושה הראשונית שלי היא כשל עיוור שנפקחו עיניו לראות!  
וכמובן, מה שאני רואה בעזרת מערכת זו מאפשר לי לדייק את הטיפול, להתכוונן על מה שמהותי יותר ובעיקר, לדעת הרבה יותר, לנחש הרבה פחות.

מה שהמערכת מאפשרת, למעשה, זה לגעת בהיבט האנרגטי של הגוף. המערכת מודדת את האנרגיה שהגוף משקיע בריפוי של כל איבר ואיבר ורואה סטיות בהחזר האנרגטי מהאיברים. על פי זה המערכת בונה  תמונת מצב הגוף בהיבט האנרגטי, אשר לעיתים היא שונה ולעיתים מקבילה להיבט הפיזיולוגי והכימי בו מתרכזות הבדיקות הרפואיות המקובלות. תמונת מצב זו היא כה רחבה, שהיא יכולה במקרים רבים  לתת בדיוק את מה שכתוב בכרזה "עייף כואב" שבהמשך...
אחרי המדידה הקצרה, המערכת מציעה טיפול הנעשה על ידי החזרת תדרים מאזנים לגוף המתרפא, תדרים אלו מתרכזים באותם איברים בהם נמצא סטייה מהמצב התקין, או בסילוק של מיקרובים שנמצאו, וכך הלאה. אנו כמובן יכולים לשנות טיפול אוטומטי זה ולהוסיף לו על פי הצורך.

זה נראה מוזר שמערכת במרפאה נטורופתית יכולה לעשות במקרים מסויימים יותר ממערכות הענק העשירות של מערכת הרפואה הממוסדת. אבל חוץ מזה שזו מערכת לא זולה כלל, דומה שזה יותר קשור להתכוונות. הרפואה הממוסדת אוהבת לטפל בסימפטומים ובמחלות, ומרוויחה מזה. אנו ברפואה הטבעית משתדלים לטפל ובגורמי המחלה ובחולה (המתרפא) ומתפרנסים מהריפוי. הבדל קטן, אך חשוב.

מאמרים נבחרים

שלושה מאמרים לנו הפעם. את  הראשון, על היוד, אולי כבר קראתם, מאחר והוא עשה באז גדול יחסית כאשר פורסם בפייס לפני כחודש. זהו עיבוד של מחקר שעשיתי על המינרל השנוי במחלוקת, שהיה בשימוש הרפואה הממוסדת עד שנות ה- 1950, ואז נעלם/הועלם הידע לגביו, והוחלף במידע שגוי וכמעט נטול תוקף מדעי! המאמר מכיל מידע מציל חיים (ובוודאי מציל איכות חיים) על שימוש ביוד לריפוי מגוון מחלות אנדוקריניות, סרטניות ואחרות. והמלצתי החמה לקרוא הכול.

עם פרסום המאמר על היוד, עלו כמובן  שאלות לגבי נזקו של היוד לבלוטת התריס, שהרי זה כשבעים שנה שמחנכים את ציבור הרופאים וגם אותנו לחשוב שיוד מזיק לבלוטה, וברוב המקרים דוקא ההיפך הוא הנכון! המאמר כאן נועד להיות מורה נבוכים לבלוטת התריס בהקשר של תיסוף יוד וסלניום ומסביר למה דוקא המחסור ביוד, לא העודף בו, הוא שגורם למחלות השונות של בלוטת התריס.

אחרון חביב הוא מאמר די אישי, על נטורופטיה כפי שאני תופס אותה, על מה שנטורופטיה ורפואה טבעית יכולות לעשות וכיצד אני פועל בעזרתן כדי לעזור למתרפאים. זה נראה לי מעניין להכיר אותי ואת דרך חשיבתי, אבל אני משוחד, אז תבחרו לבד...

---
יוד - המינרל שחזר מן הכפור

יוד - המינרל שחזר מן הכפור

מחקר זה על יוד, שבוצע במהלך שנת 2014, מכיל 10 פרקים עתירי מידע מפתיע על מינרל המקבל יחסי ציבור שליליים מאוד, ובלתי מוצדקים, זה כבר שבעים שנה. תעמולה יודופובית זו, המבוססת על מידע שגוי, משפיעה באופן ישיר על בריאותם של רבים, ובעיקר של רבות, מאיתנו. אני ממליץ לקרוא את כל הפרקים ולגלות מה עושה יוד, מדוע נלקח מאיתנו ובעיקר, כיצד להשתמש בו בביטחה לטיפול במצבי חולי שונים, מבלוטת התריס, דרך סרטני שד, שחלות, ערמונית ועוד וכלה בעייפות ובעיות עור. היוד, שנחשב על ידי רופאי עבר רבים כפנסיאה (התרופה לכל) יכול גם היום לעזור עד מאוד בשיפור הבריאות...  קראו עוד.

בלוטת התריס-איך היא עובדת ולמה היא חולה?

בלוטת התריס היא עסק סבוך למדי שרב הנסתר בו על הגלוי והוא גורם בלבול רב לכל מי שעוסק בו. הבלבול גדול עוד יותר בגלל האמונה השגויה כי יוד בכמות גדולה מידי (מעל 1 מ"ג ליום) יגרום לנזק לבלוטת התריס, וכי לכן אין להשתמש בו לריפוי. הרבה נזק, אומללות ומוות גרמה הרפואה הממוסדת למיליוני סובלים כאשר הדיחה את היוד משימוש פנימי לפני כשבעים שנה. המאמר הזה יעזור לכם להבין את הבלוטה בהקשר של תיסוף יוד וסלניום, וכיצד ומדוע נוצרות מחלות כמו תת או יתר תריס ומחלות אוטואימוניות כמו השימוטו או גרייבס…

קראו עוד.

הנטורופתיה ואני

 מאמר זה מתאר את מקצוע הנטורופתיה, כיצד אני תופס את המקצוע ובעיקר, מה מיוחד בדרך שלי ומייחד את מרפאת תדרים מרפאים ממרפאות נטורופטיות אחרות. אין זה מאמר פירסומי, אך בניגוד למאמרים אחרים, הוא אינו יישומי במובהק. המטרה שלו היא לאפשר לכם, המחפשים מרפא ואיש מקצוע לעבוד עימו, להבין כיצד אני חושב ועם מה אני עובד בתהליך של ליווי להתרפאות.  …

קראו עוד.

---

מידע מתדרים מרפאים:

קבלת מתרפאים: המרפאה שוכנת בקיבוץ עמיעד שבצפון. עם זאת, אני מגיע ומקבל מתרפאים גם באיזור המרכז. הנה כאן פרטים נוספים. לגבי עלויות, הן משתנות לפי השירות, צרו איתנו קשר לבירור.

ביטוח להוזלת טיפולים: אנו מציעים למתרפאים ביטוח טיפולים משלימים דרך הסוכן משה אלמוג. הביטוח יכול להוזיל את הטיפול השוטף כדי 50% (ועד 150 ש"ח לכל פגישה) ומשתלם בעיקר לאלו המעניינים בטיפולי תחזוקת בריאות ויעוץ נטורופתי תקופתיים. התקשרו אלינו לפרטים נוספים.

אנו מזמינים אנשי מקצוע ברפואה הטבעית לשלוח אלינו מתרפאים שלהם. אנו נבצע אבחון תדרים של המתרפא במערכת גלובל דיאגנוסטיקס וניתן לו את טיפול התדרים האוטומטי שהמערכת מציעה. את האבחון נפענח בהמשך ונשלח בתוך כשבוע למטפל המפנה בלבד, כדי שיכין תכנית טיפולית בהתאם לתפיסתו. המטרה היא לאפשר למטפל ליהנות מההיקף של האבחון אך בו זמנית לעזור בשימור הקשר עם המטופל . השירות מתאים לכל מקצועות הריפוי הטבעי והוא יכול לתת תוספת משמעותית ליכולות של כל מטפל ומטפלת ברפואה הטבעית.

וכמובן, אנו מזמינים את אנשי מקצועות הריפוי המעוניינים בשירות הנ"ל להדגמה של מערכת גלובל דיאגנוסטיקס. אנשי מקצוע המעוניינים להתרשם מהמערכת ויכולותיה מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח להיפגש .

פייסבוק: איך אפשר בלי. דף הפייסבוק שלנו נקרא תדרים מרפאים ונודה לכל מי שיבקר בו ויחבב אותו  ואת המאמרים בו, ויפיץ אותם הלאה (בעברית: תעשו לי Like), זה עוזר לנו לקדם חומרים, מאמרים ומבצעים דרך הדף. ויש לא מעט אנשים שהמידע הזה יכול להיות משנה חיים עבורם...

---