שלום reader,

זהו מידעון פיצפון, שנשלח מפני שאו-טו-טו מתחילה לה עוד שנה, ה'תשע"ו. אני נוהג לאחל איחולים צנועים, ולכן מאחל לך ולכולנו שנה שתהיה טובה לפחות כמו השנה הקודמת, ואפילו קצת יותר. ובעיקר, שתהיה שנה בריאה!

וכדי שלא יהיה משעמם בחג הארוך, יש גם חומר קריאה: עלה באתר המאמר השלישי בסדרת להתחכם לסרטן, המתאר את ההיסטוריה והתאוריה של חמש שיטות ריפוי אלטרנטיביות.
בהמשך יש קישור לדף האינדקס של מאמרי להתחכם לסרטן, למי שרוצה לדלג ביניהם.

זה גם מועד טוב לבקש ולהזכיר כי המידע הזה שאני אוסף, כותב ומפיץ, יכול להיות המתנה והברכה הכי גדולות שאתם יכולים לתת למכריכם ולאהוביכם, על ידי כך שתקראו וגם תפיצו. תמיד יש אי שם מישהו שמחפש מרפא לא רעיל למחלה כלשהי, מהסרטן שאנו מדברים בו כעת, דרך מחלות כרוניות שונות ועד להריון ולידה, שאמנם אינם מחלה כלל, אך יכולים להיות בריאים יותר על ידי המנעות מאולטראסאונד או על ידי צריכה שוטפת של ויטמין C, שניהם נושאים שנגעתי בהם במידעוני העבר, והמאמרים באתר.

המשיכו והפיצו את המידע, בקרו בדף הפייסבוק ושתפו. בעולם בו מותר לתעשיית סרטן להתקיים, רק מעשים קטנים כאלה, של כולנו, יכולים לשנות ולעשות הבדל!

שנה טובה!

גדעון כינר ND

---
Essiac

להתחכם לסרטן - גישות לריפוי סרטן (א')

מאמר זה הוא המשך לסדרת "התחכם לסרטן שלך" והוא ראשון ממספר מאמרים המתארים את ההיסטוריה והתאוריה של כמה וכמה גישות לריפוי סרטן. בפרק זה נכיר את תה אסיאק מראשית המאה ה- 20, נרפרף על שיטת גרסון, נסקור את שיטתו של ד"ר קלי והשימוש באנזימי לבלב, נכיר את ויטמין B17 וכיצד הוא פועל ואת ההיסטוריה והרעיון של התרופה הנרדפת פרוטוסל. שיטות ריפוי נוספות כבר בעריכה …

קראו עוד.

CancerNoFear

להתחכם לסרטן - גישות לא רעילות לריפוי

זהו דף האינדקס של הסדרה, בו יתווספו קישורים בכל פעם שיעלה מאמר חדש, יכולים לשמור אצלכם במועדפים ולבקר מפעם לפעם... קראו עוד.

---

שתהיה לכולנו שנה טובה לפחות כמו הקודמת, ואפשר קצת יותר!  

חג שמח

גדעון כינר ND - תדרים מרפאים

---

להסיר או לשנות: מידעון זה נשלח אליכם מאחר וכתובתיכם נמצאת ברשימת התפוצה שלנו. אם אתם מרגישים שמדובר בטעות ואם אינכם רוצים לקבל מאיתנו עלון כזה מפעם לפעם, תוכלו לערוך את הגדרות המנוי שלכם או לבטל אותו לחלוטין בקישורים להלן...