שלום reader,

 אני יודע שזה לא נעים, ורוב האנשים מעדיפים לא לשמוע, אבל המידעון הזה עוסק בסרטן, אני מקווה שדווקא באופן שנותן תקווה.

הסרטן היא מחלה שלא עושה לנו היגיון. היא לא מגבילה עצמה למבוגרים, הבשורה לגביה נתפסת לרוב כגזר דין סופני והכי גרוע, הטיפול המוצע לה על ידי הרפואה המערבית גורם לסבל ונזק רב כמעט בכל המקרים. סרטן הוא כנראה מצב הבריאות המפחיד ביותר, בעיקר בעשורים האחרונים בהם הוא הולך ונפוץ אצל יותר ויותר אנשים, כולל צעירים יחסית וילדים. והכי גרוע, אמנם חדשות לבקרים מספרים לנו על "פריצות דרך בחקר הסרטן", ולכולנו יש כבר וותק רב עם לקרוא ולשמוע בתקשורת  על כאלה פריצות דרך, אך תרופה וריפוי אין!

מה שיש לרפואה להציע הם טיפולים ברבריים למדי הכוללים הרעלת הגוף (כימותרפיה), שריפה (הקרנות) וחיתוך (ניתוחים). המדהים ביותר הוא שככה זה כבר 80 - 100 שנה, כמעט ללא שינוי. כימותרפיה, הקרנות וניתוחים פוגעים אנושות בחולים ומחריבים את איכות חייהם, במעט הזמן שעדיין נותר לרובם, ובמרבית המקרים ללא כל רווח ותועלת, למעט הרווח העצום של חברות המייצרות את אותם חומרים וציוד המשמש את תעשיית הסרטן.

כן, הסרטן הוא תעשייה, והוא רווחי מאוד. זהו ממסד המרוויח סכומי עתק בסדרי גודל של מאות מיליארדי דולרים בשנה, מחומרים, ציוד, מוסדות וצוותים לטיפול בסרטן. סכומים עצומים נוספים מושקעים במוסדות מחקר הסרטן, בדרך כלל על ידי ממשלות מכיסם של משלמי המיסים, וכסף זה מקיים המוני חוקרי סרטן. הקלישאה "יותר אנשים חיים מסרטן, מאשר אלו המתים ממנו" היא בדיוק המציאות.

כשלמדתי לראשונה על מצב זה הכתה בי ההבנה כי לתעשיית הסרטן אין למעשה כל מניע למצוא מרפא לסרטן. נהפוך הוא, יש לה את כל המניעים לוודא שלא ימצא מרפא לסרטן. גם לחוקרים בכל אותם מוסדות אין מניע למצוא מרפא לסרטן וגם האונקולוגים יהיו מובטלים אם חו"ח ימצא מרפא כזה. למעשה, הדבר הטוב ביותר שאנו יכולים לקוות מתעשיית הסרטן, כפי שהיא כעת, היא שהם יצליחו לייצר חומר שיהפוך את המחלה לכרונית. ואכן, זו בדיוק השאיפה שלהם וההתכוונות של המחקר כיום. המשוואה פשוטה. חולה שהתרפא שווה הכנסה מעטה בלבד. חולה שמטופל לאורך זמן, שווה הכנסה עד שהוא נפטר. חולה כרוני שווה הכנסה גבוהה וקבועה למשך שארית חייו.

 זה, בקצרה, המצב ברפואה המערבית בתחום הסרטן, ואם בודקים יותר לעומק, בכל המחלות כולן. השאיפה היא לטפל, לא לרפא! לכן יש כל כך הרבה מחלות כרוניות ולכן גם לא תמצאו מחלה חדשה אחת שנמצא לה מרפא ברפואה המערבית בחמישים השנים האחרונות (והרי אתגר: מי שיצליח למצוא כזו, יזכה בטיפול תדרים חינם :-)

 אבל אם לא הרעלה/שריפה/חיתוך, מה כן אפשר לעשות אם חו"ח פוגשים סרטן?

 ראשית, לא להיכנס לפניקה. סרטן גדל בגוף במשך עשור או שניים לפני שהרפואה מוצאת אותו. עוד כמה שבועות או חודשים לבירור האפשרויות, לא ישנו דבר במרבית המקרים, ובוודאי לא כדאי לרוץ לטיפולים שנזקם לרוב עולה על תועלתם, למרות בהילותם ולחצם של הרופאים!

 מנגד, כדאי לבדוק את הזירה האלטרנטיבית, כי זאת יש לדעת: בזירת הרפואה האלטרנטיבית יש בין 300 ל- 400 טיפולים לסרטן שאינם רעילים ורבים מהם יעילים ביותר. לכולם יש סיפורי ריפוי מאחוריהם, אך רק למעטים יש גם מחקר של ממש מאחוריהם (שוב זה ענין של כסף, מחקר עולה המון והכסף נמצא כמעט כולו בתעשיית הסרטן). מחקרים מעטים אלו מצביעים על 90% - 100% של ריפוי בסרטן ראשוני לא מפושט בשיטות שנחקרו.

למעשה, בזירה האלטרנטיבית של טיפולי הסרטן הבעיה אינה בשאלה "איזה טיפול לבחור?" אלא דווקא על איזה טיפול לוותר, כי בעוד כימו/הקרנות/ניתוחים הורסים את הגוף, מרבית הטיפולים האלטרנטיביים דווקא משקמים אותו.

 זהו הנושא של סדרת המאמרים  "להתחכם לסרטן" באתר תדרים מרפאים. הסדרה סוקרת את המצב בזירת הרפואה המערבית ואת הכישלון המתמשך בנושא, מרחיבה על תאוריות אלטרנטיביות מועילות לגבי התפתחות סרטן בגוף ומראה כיצד עובדות שיטות מרפא אלטרנטיביות מסויימות.

 המטרה של סדרת מאמרים זו אינה לתת מתכונים לריפוי סרטן. במקרה של סרטן זה לרוב מסובך מידי. מטרתה להוריד את מפלס הפחד, ולאפשר לאלו שירצו בכך פסק זמן לחשיבה שונה. מטרתה להראות למתרפאים פוטנציאלים כי יש פתרונות אחרים, ואמיתיים, למחלה זו. מטרתה לעורר תקווה אצל אלו שפגשו כבר את המחלה, ולעזור להם להבין כי הטיפול המערבי הנורא אינו האפשרות היחידה ובוודאי שאינו האפשרות הטובה ביותר עבורם.

 אני לא תמים. ברור לי כי עוד כמה מאמרים ברשת לא יגרמו למרבית האנשים "לפקוח עיניים" ולראות את הדברים כפי שאני מתאר אותם במאמרים הללו. רבים אינם מוכנים להאמין במצב הדברים המתואר ואחרים חשים כי אינם יכולים להמרות את פי הרופאים עליהם עליהם הם כה רגילים להיסמך. הרופאים מצידם מלאי כוונה טובה ומשוכנעים כי ברשותם הטיפול היחיד בעל סיכויי הצלחה, ובדרך כלל אינם יודעים דבר וחצי דבר על תזונה, ועל טיפולים שונים מאלו אותם למדו בשנותיהם הרבות בבתי הספר לרפואה.

 אך גם אם מעטים ישתמשו במידע שבמאמרים הללו, או יקבלו מהם השראה לחיפוש מרפא לא רעיל למחלה, באתי על שכרי. אתם יודעים, כל המציל נפש אחת, כאילו הציל עולם ומלואו.. ואם זה שתי נפשות, חמש, עשרים. תעשו חשבון :-)

---

מאמרים נבחרים

אני מביא היום את שני המאמרים הראשונים בסדרת "להתחכם לסרטן" הראשון מתאר את מצב הסרטן, הטיפול המקובל והסיבות לכך שאין מרפא לסרטן. המאמר השני מפרט על תאוריות מועילות של סרטן והוא הבסיס להבנת המאמר הבא הפותח בסקירת שיטות לריפוי. בשבועות הקרובים יצטרפו עוד מאמרים על שיטות ריפוי נוספות. חזרו לבקר אותנו...

CancerNoFear

להתחכם לסרטן - המצב בשוק האלופטי

סרטן נתפס על ידי הציבור כמחלה "שאי אפשר לסמוך עליה" וכאילו אין לה כללים, היא מכה בזקנים ובצעירים ואפילו בילדים והתחושה הכללית, והשגויה, היא שלמרות מחקר ארוך שנים ואינטנסיבי, עדיין אין ל"מדע הרפואה" ידיעה ממה נובע סרטן, מי פגיע למחלה וכיצד ניתן לרפא אותה. פרק זה סוקר את השוק של תעשיית הסרטן ומביא את ההסבר המעשי להעדרו של ריפוי לסרטן … קראו עוד.

להתחכם לסרטן - תאוריות מועילות על סרטן

חוקרים לא מעטים במהלך במאה האחרונה הציעו תיאוריות אלטרנטיביות למחלת הסרטן וגורמיה. רבות מתיאוריות אלו נדחו, זכו להתעלמות ולעיתים אף נרדפו מפתחיהן על ידי הממסד הרפואי/ממשלתי, כנראה משום שטיפולים המבוססים על תיאוריות אלו הם ברוב המקרים יעילים יותר, רעילים פחות וזולים יותר מאלה המוצעים על ידי תעשיית הסרטן, וגרוע מכל, הם עלולים לרפא.  … קראו עוד.

---

מידע מתדרים מרפאים:

שת"פ חדש: רבים מכם מכירים מן הסתם את הנטורופת הוותיק גדעון לבב מראשון לציון ואת  חנות טבע-לי המחזיקה תוספי תזונה וחומרי מרפא רבים וחשובים באיכות גבוהה מהמקובל בארצינו. זה כחודש שאני מגיע לקליניקה בחנות טבע-לי ומקבל מתרפאים שם. להלן הפרטים:

קבלת מתרפאים בראשון לציון: כאמור, הקליניקה במרכז עברה לחנות טבע-לי בראשון לציון, זאת במסגרת שיתוף פעולה עם ד"ר גדעון לבב ועם אמנון לבב מחברת טופ-היל. לקביעת תורים אפשר לפנות אלי או אל צוות טבע-לי (בטלפון 03-9569449).

ממשיכה קבלת מתרפאים בצפון: אני ממשיך מקבל מתרפאים בקיבוץ עמיעד שבצפון. הנה כאן פרטים נוספים. העלויות המשתנות לפי השירות המבוקש, במידה ויש צרכים מיוחדים, צרו איתנו קשר לבירור.

ביטוח הוזלת טיפולים: אנו מציעים למתרפאים ביטוח טיפולים משלימים דרך הסוכן משה אלמוג. הביטוח יכול להוזיל את הטיפול השוטף כדי 50% (ועד 150 ש"ח לכל פגישה) ומשתלם בעיקר לאלו המעניינים בטיפולי תחזוקת בריאות ויעוץ נטורופתי תקופתיים. התקשרו אלינו לפרטים נוספים.

אנו מזמינים אנשי מקצוע ברפואה הטבעית לשלוח אלינו מתרפאים שלהם. אנו נבצע אבחון תדרים של המתרפא במערכת גלובל דיאגנוסטיקס וניתן לו את טיפול התדרים האוטומטי שהמערכת מציעה. את האבחון נפענח בהמשך ונשלח בתוך כשבוע למטפל המפנה בלבד, כדי שיכין תכנית טיפולית בהתאם לתפיסתו. המטרה היא לאפשר למטפל ליהנות מההיקף של האבחון אך בו זמנית לעזור בשימור הקשר עם המטופל . השירות מתאים לכל מקצועות הריפוי הטבעי והוא יכול לתת תוספת משמעותית ליכולות של כל מטפל ומטפלת ברפואה הטבעית.

וכמובן, אנו מזמינים את אנשי מקצועות הריפוי המעוניינים בשירות הנ"ל להדגמה של מערכת גלובל דיאגנוסטיקס. אנשי מקצוע המעוניינים להתרשם מהמערכת ויכולותיה מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח להיפגש ולהדגים.

---

להסיר או לשנות: מידעון זה נשלח אליכם מאחר וכתובתיכם נמצאת ברשימת התפוצה שלנו. אם אתם מרגישים שמדובר בטעות ואם אינכם רוצים לקבל מאיתנו עלון כזה מפעם לפעם, תוכלו לערוך את הגדרות המנוי שלכם או לבטל אותו לחלוטין בקישורים להלן...