מוקד האמר (HH)

האמר זיהה את ​הממסרים המוחיים לראשונה אצל חולים שלקו בליבם. התופעה המתוארת היתה מוכרת למומחי הרנטגן של התקופה, אולם הם, או שפטרו אותה ​כתופעת לוואי של מכשירי ה- CT עצמם,  או שפיענחו אותה כגידול במוח, בהתאם לצורתה באותו צילום. האמר ​סבר כי ההסבר אינו הגיוני, הן משום שתופעה זו לא היתה קבועה במיקומה בכל התצלומים והן משום שהיתה חזרתיות במיקום התופעה במקרים של מחלה באיברים מסויימים, וחשוב יותר, המופע של המוקד הזה השתנה ככל שהתקדמה המחלה. בהקשר זה הוא כותב

     כבר כשנה אחרי גילוי הרפואה החדשה, ב- 1982, הצלחתי למצוא פוקוס האמר (HH)* בעל ​מימדים גדולים אצל חול​ה עם קונפליקט טריטוריאלי בשלב התיקון (ריפוי) והתקף לב במשבר ​התיקון (המשבר האפילפטי). ​מאותה עת והלאה ​ברור היה לי כי אין אלו גידולים במוח, אלא תופעה הקשורה לשלב התיקון של התוכנית הביולוגית."

​בתמונות הימנית והאמצעית אפשר לראות ​מופעים שונים בגזע המוח של המרכז המשפיע על נאדיות הריאה (בעקבות קונפליקט פחד מוות), בשלבים שונים של התוכנית הביולוגית. בתמונה השמאלית אנו רואים גידול בצילום חתך של הריאה עצמה.

​מוקד האמר בשלב הפעיל

​מוקד האמר בשלב הריפוי (PCL-A)

​גידול בודד בריאה הימנית (חץ צהוב) עקב קונפליקט פחד מוות


​*​הפוקוס של האמר הינו שם מלגלג שנתנו הקולגות של האמר לתופעת העיגולים במוח. אולם האמר התעקש ופנה אל יצרן הציוד (חברת סימנס) אשר ​הוציאה מכתב המגדיר מתי מדובר בתופעת לוואי של הציוד לעומת מופע של תופעה אמיתית הקורית במוח.

x