בחרו עמוד
gd-complet

מערכת גלובל דיאגנוסטיקס

גלובל דיאגנוסטיקס הינה מערכת מתוצרת חברת ויטהטק (השוויצרית), המאפשרת אבחון וטיפול באמצעות תדרים. מערכת גלובל-דיאגנוסטיקס מאבחנת בתוך 8 דקות בלבד, יותר מ- 600 איברים אנטומיים בגוף האדם כולל כלי דם, שרירים, גידים, 13 המערכות בגוף, ערוצים אנרגטיים (מרידיאנים) ועוד.. המערכת מציגה את התוצאות באופן מיידי!

הטכנולוגיה של גלובל דיאגנוסטיקס

מערכת גלובל דיאגנוסטיקס משתמשת בתדרים של איברי הגוף ומערכותיו כדי לקבל משוב הנותן מידע על מצבו של האיבר הנמדד. המערכת מגרה את האיבר הרצוי בתדר המתאים לו ולפי התגובה של האיבר מסוגלת לאבחן את מצבו. זוהי שיטת מדידה חדשנית שבאמצעותה ניתן למדוד ולאבחן את רמות אנרגיה של האיברים, המעידות על מצבם הפיזי. איסוף הנתונים הביו-אנרגטיים והצגתם באמצעות גלובל דיאגנוסטיקס מבוססים על פיזיקה טהורה. המערכת סורקת את הגוף כולו בתוך 8 דקות בלבד ומספקת למטפל תוצאות מידיות היכולות לעזור  באופן משמעותי בהבנת מצבו של הנבדק, ללא קשר לשיטות הטיפול בהן עובד המטפל. מערכת גלובל דיאגנוסטיקס מתחברת לגוף המטופל באמצעות שתי אלקטרודות וומבצעת סריקה, ניתוח נתונים ויצירת דוח באופן אוטומטי. תפעול המכשיר וקבלת התוצאות הם תהליכים פשוטים, קלים ומהירים.

יתרונות השימוש בגלובל דיאגנוסטיקס:

מערכת מדוייקת ומהימנה 
ציטוט מתוך מחקר: "עבור כל המטופלים שנכללו במחקר, האבחנות הראשיות, המבוססות על שיטות הרפואה הקונבנציונאלית, אומתו ע"י מערכת גלובל דיאגנוסטיקס. הושגה התאמה חד משמעית בין התוצאות של מדידות גלובל דיאגנוסטיקס לבין הממצאים הדיאגנוסטיים אשר התבססו על שיטות הרפואה הקונבנציונאלית..."

זוהי רפואה מונעת אמיתית
"... ראוי לתשומת לב מיוחדת הוא הפוטנציאל, שעד כה לא נוצל, של המבחן הביו-אנרגטי הזה: הוא עשוי לחשוף תהליך פתולוגי חבוי או תהליך פתולוגי ראשוני, אשר בשלב זה, לא יכול להתגלות ע"י השיטות של הרפואה קונבנציונאלית." ציטוט מתוך המחקר על גלובל דיאגנוסטיקס.

אימות ואבחון אוטומטי של חומרים
מערכת גלובל דיאגנוסטיקס מבצעת התאמה בין תוצאות המדידה של המטופל לבין למעלה מ- 4000 ספקטרומים (חתימות דיגיטליות) של חומרים שונים (אלרגנים, תרופות הומיאופתיות, רעלנים, בקטריות, פטריות, וירוסים פרזיטים וכו') וכך יכולה לתת הערכה מהם הם החומרים שהאדם רגיש אליהם ואילו חומרים יסייעו לו.

חסכוני בזמן – אינספור תוצאות של בדיקות ואבחונים
האבחון מהיר – 8 דקות בלבד, מערכת גלובל דיאגנוסטיקס נותנת מידע מלא על יותר מ- 600 איברים, 13 מערכות גוף ועוד עשרות בדיקות, השוואות והתאמות שונות. התוצאות מתקבלות מיידית על צג המחשב, וכוללות את מצב מערכת החיסון, מצב הבקרה (הרגולציה) והתדרדרות (דגנרציה) של מערכות הגוף, בדיקה של סוגי חומרים, רעלים ומצבם בגוף, סקירה של דלקות בתאי הגוף ובאיברים ושל כמות הרדיקלים, בדיקת מערכת הגלוטתיון (נוגד חמצון עיקרי בגוף) ומצג-על של ארבעת הצירים המרכזיים בגוף.

אבחון מוקדם של מחלות לב וכלי דם
מערכת  גלובל דיאגנוסטיקס יכולה לאבחן באופן מדויק ולהתריע על סיכוני התקף לב או מחלות לב וכלי דם אחרות, בשלבים מוקדמים מאוד של התפתחות המחלה ובטרם ניתן לאבחנה באמצעים אחרים.

אבחון וסריקה הוליסטי אנרגטי חדשני של מצב השיניים והקשר שלהם למרידיאנים (ערוצי האנרגיה) בגוף, לאיברים שונים ולחוליות עמוד השדרה.

מודול אבחון חדש בשיתוף עם דיגיסופט וגלובל דיאגנוסטיקס. זו היא מערכת התאמה אוטומטית של אלפי חומרים ממסד הנתונים של דיגיסופט, למשל תוספי תזונה הטובים ביותר למטופל (מתוך המבחר המצוי בידי הרופא והמטפל בקליניקה). מערכת זו מהווה למעשה מעבדה "ומפעל יצור" לתרופות אנרגטיות.

הבדיקה קלה ונוחה לתפעול
מצמידים אלקטרודות לקרסוליים של המטופל ומפעילים את המערכת. כעבור 8 דקות יושבים על התוצאות. האבחון אינו פולשני ואינו כרוך בתופעות לוואי. הזרם החשמלי של המערכת הינו נמוך מזה של סוללה קטנה.

הצגת נתונים ברורה ונוחה למשתמש 
נתוני המדידות מוצגים בצורה גרפית ברורה. על גבי דגם תלת מימדי ורב שכבתי של גוף האדם מוצגים האיברים, כלי הדם, העצבים, מערכת הלימפה, השלד והמוח, ערוצי אנרגיה ועוד...

זיהוי של השפעות אלקטרו-מגנטיות חזקות                                               
לראשונה ניתן למדוד את ההשפעות האלקטרו-מגנטיות המיידיות (קרינה אלקטרו-מגנטית) אשר משפיעות על המטופל.

אישורי תקינה ובטיחות

מערכת גלובל דיאגנוסטיקס עומדת בהנחיות תקן CE - התאמה של מכשיר הרפואי של האיחוד האירופי (93/42/EEC). המערכת מאושרת גם על ידי משרד הבריאות בארץ ועל ידי מכון התקנים הישראלי.

מודול הטיפול של Global Diagnostics

יכולת נוספת של מערכת גלובל דיאגנוסטיקס היא מודול הטיפול המשתמש בתוצאות הבדיקה כדי להציע טיפול על פי התדרים הספציפיים שנמצאו באבחון. כך שטיפול מותאם למעשה למצב החולה:

  1. כל מדידה מזהה, בין היתר, את התדרים המזיקים באופן אינדיבידואלי עבור המטופל. בתדרים מזיקים ניתן לטפל באופן ספציפי, מיד לאחר המדידה, על ידי תדר מאזן. זהו חלק מהטיפול האוטומטי שהמערכת מציעה לאחר המדידה
  2. אופציית טיפול ספציפי בכל אחד מ 612 המערכות שקיימות במערכת, לשם תמיכה רפואית ממוקדת באיבר או באברים שנבחרים.
  3. מערכת גלובל דיאגנוסטיקס מצויידת באפשרות לטיפול ברפואת תדרים, המאפשרת למטפל לקבוע 10 תדרים בודדים המגיעים עד מיליארד הרץ (מכשיר יחיד בעולם עם יכולת זו), ברמת דיוק גבוהה ביותר(דיוק של 0,0001%) ולהשתמש בהן לשם ריפוי (בדומה לטכנולוגיה המקורית של ד"ר רויאל רייף ושל הולדה קלארק, אך בטווחים ויכולות מתקדמים בהרבה).
  4. אופציית הטיפול במערכות גוף, מאפשרת לבחור את מערכות הגוף של המטופל אשר צריכות תמיכה רפואית.
  5. לפי תיאוריית Global Scaling,תחומי תדירות יכולים להיות משולבים לתוך טיפול. מודול הטיפול מציע 3 סגנונות טיפול שונות בהתבסס על Global Scaling, המוגדרים: "העצמה"(הגברה של אותות שדה החיוניות למשל במצב של חוסר אנרגיה), "הפחתה" (של אותות מזיקים בשדה החיוניות למשל חיידקים רבים או רעלים) ו"מיוחד" (איזון אותות מרכזיים בשדה החיוניות).
  6. תרפיית מולטי תדרים מאפשרת יותר מ 240 טיפולים כנגד פתוגנים (חיידקים, וירוסים, פטריות, קרדיות, טפילים). הדיוק של התדר הטיפולי וטווח התדרים הם ייחודים למכשיר גלובל דיאגנוסטיקס, והמערכת מטפלת רק באותם פתוגנים שנמצאו בגוף במהלך המדידה.

הטיפול עצמו מתבצע ע"י הפעלת עוצמת סיגנל חלשה בתוך תחום התדרים של 4 קילוהרץ עד 1 גיגה-הרץ. במהלך טיפול, ניתן לבצע מדידות חוזרות עם גלובל דיאגנוסטיקס כדי לקבוע האם הטיפול מייצר את התוצאות הרצויות ע"י סטנדרטים אנרגטיים. מערכת גלובל דיאגנוסטיקס ממליצה על תוכנית טיפול אוטומטית שאותה ניתן לשנות במידת הצורך על ידי הוספה או שינוי של הטיפולים השונים.