בחרו עמוד

אצלנו...

במרפאת תדרים מרפאים, אנו שולחים כל מתרפא שבא אלינו לאבחון תדרים במערכת גלובל דיאגנוסטיקס, בכל פגישה ופגישה. העבודה המתמדת עם מערכת גלובל דיאגנוסטיקס מאפשרת לנו שני יתרונות משמעותיים: ראשית, אבחון מדוייק, מקיף מאוד ומהיר של מצב המטופל, ושנית, מתן טיפול ממוקד בעזרת תדרים רלוונטיים כפי שנמצאו והומלצו בסיכום הבדיקה (וכמובן גם באמצעים אחרים העומדים לרשות הרפואה הטבעית). כך אנו, כמרפאים טבעיים, יכולים להתייחס למצבו העכשווי של המתרפא בכל פעם ואיננו חייבים להסתמך רק על הבדיקות קונבנציונאליות הבעייתיות ועל שיטות והתרשמויות סוביקטיביות.

יש לנו שירות בשבילך

מתוך הבנת מצוקת האבחון של רוב העוסקים בריפוי טבעי, החלטנו להעמיד שירות של אבחון וטיפול בתדרים במערכת אבחון התדרים גלובל דיאגנוסטיקס לטובת המרפאים ברפואה הטבעית.

אנו מציעים למרפאים טבעיים (וקונבנציונאליים גם) להפנות אלינו מטופלים עבורם הם מעויינים לקבל אבחון תדרים. בהגעת מטופל עם הפנייה מאת המטפל, אנו נבדוק את המטופל במערכת גלובל דיאגנוסטיק, נפענח ונסכם את האבחון ונשלח בדואר אלקטרוני את סיכום האבחון אל המטפל המפנה עצמו. המטפל יוכל להכין טיפול המבוסס על נתוני אבחון עדכניים אלו בהתאם לשיטתו, ולהעביר למטופל את תוצאות האבחון בעצמו.

אנו מאמינים כי תצורת עבודה זו תאפשר למטפלים לבסס את תכנית הטיפול על אבחון תדרים מקיף ומדוייק, בעודה מחזקת את הקשר בין המטופל למטפל המפנה.

הזמנה להתרשמות

אנו מזמינים מטפלים טבעיים להגיע למרפאת תדרים מרפאים ולהתרשם מהיתרונות שאבחון תדרים במערכת גלובל דיאגנוסטיקס יכול לתת לכם ולעסק שלכם.
לפי תיאום מראש, אנו גם ערוכים להגיע ולהציג את הטכנולוגיה לקבוצות של מטפלים באיזורים שונים בארץ, ובצפון בעיקר.

הטבה למטפל עצמו

בנוסף ליתרונות המקצועיים ולחיזוק הקשר עם המטופל, אנו מציעים את הטבה למטפלים שישתמשו בשירות אבחון תדרים, הכוללת בדיקת אבחון תדרים מלאה אחת בחינם, למטפל או לבן/בת משפחתו (בן זוג או צאצא בלבד), על כל 10 מטופלים שיופנו על ידו ויבצעו את הבדיקה.

אשמח לדבר איתכם

גדעון כינר - תדרים מרפאים