בחרו עמוד

להלן רשימת מידעונים מהעבר. קריאה נעימה.


הפעם הראשונה שלי - מידעון ראשון זה מביא מידע על תדרים מרפאים, יש בו קישור למחקר חשוב מאוד על המינרל יוד והשימוש בו להבראה, יש מאמר המתאר את בלוטת התריס ומחלותיה בהקשר של תיסוף יוד, וכן מאמר על מהי הנטורופתיה בדרך שלי.

מחלות זה לא באמת - מידעון שני זה מביא הגיג שלי לגבי מה זה באמת מחלה וכמה מזיקה לרפואה המערבית האובססיה לעיסוק בחולי. בנוסף יש קישור לפרוטוקול לשיקום כלי דם ולב, ועוד מאמר הסבר לגבי הטכנולוגיה של מערכת רפואת התדרים  גלובל דיאגנוסטיקס.

רפואה מזיקה - מידעון 3 מביא תיאור של מערכת דיגיקון החדשה במרפאתנו והשילוב שלה עם גלובל דיאגנוסטיקס. וכן מאמר החשוב במיוחד לאלו שכבר ואלו המתכננות הריון, על הסיכון לילוד מבדיקות האולטרסאונד.

להתחכם לסרטן - מידעון 4 הוא הפתיח של סדרת המאמרים להתחכם לסרטן ומביא את המאמרים הראשונים הסוקרים את המצב בשוק הסרטן וכמה תאוריות אלטרנטיביות מועילות לסיבות לסרטן.

שנה טובה - מידעון 5 הוא בעצם קיצורון שנכתב לראש השנה ה'תשע"ו, המאחל לכולנו שנה טובה ומביא קישור למאמר נוסף בסדרת להתחכם לסרטן ובו מספר שיטות מרפא מועילות

הפרויקט של בולינגר, הכנס של ויטהטק - מידעון 6 עוסק בסדרה המעניינת וחשובה האמת על סרטן של טיי בולינגר ובהתרשמות הקצרה שלי מהרפואה המסורתית הגרמנית. קצר אך מעניין.

אשליות - האופן שבו מצליחה הרפואה המערבית לשכנע אותנו להשתמש בשרותיה מפליא אותי מחדש כל פעם. מידעון זה מספר על הספר "אשליית החיסון", ומאמר נוסף נוגע באשלייה הנמכרת לנו כאילו חיסונים הם יעילים.