בחרו עמוד

אבחון תדרים מהו

gd-complet

מערכת גלובל דיאגנוסטיקס

אבחון תדרים במערכת גלובל דיאגנוסטיקס היא גישה לא פולשנית לאבחון מקיף, מהיר ומדוייק של יותר מ- 600 איברים, מערכות וערוצי אנרגיה. המערכת מזהה שיבושים בתדר של מערכות הגוף השונות ויכולה להצביע על המיקום המדוייק של השיבוש. בנוסף, המערכת מזהה גורמים אפשריים על ידי בחינת רגישויות לאלפי אלרגנים, כימיקלים ורעלים סביבתיים ובדיקת המצאותם של פתוגנים (מיקרואוגניזמים גורמי מחלות) בגוף.

מה קורה במרפאה

הבדיקה נעשית בשכיבה ובלבוש מלא. יש לכבות פלאפונים  במהלך הבדיקה.

connect-details

חיבור האלקטרודות אל הנבדק

בתחילת האבחון מוצמדות אלקטרודות מדבקה לצידי העקב של הנבדק. בשלב זה יש לשכב ללא תנועה או דיבור לכל משך הבדיקה, האורכת כ- 8 דקות עם סיום הבדיקה מופיעות התוצאות על מסך המחשב.

וזהו, הבדיקה נגמרה.

בהמשך הפגישה נעבור יחד על התוצאות ונצביע על על בעיות המזדקרות לעין*, ולאחר מכן נציע אמצעים ראשוניים להתמודדות עם הבעיות שנתגלו. בהמשך, האבחון יעבור פיענוח מלא ויועבר לדף סיכום אבחון שיישלח אל הנבדק יחד עם המלצות לטיפול.

* עבור נבדקים שהגיעו בהפנייה ממרפאה או מטפל אחר, לא יתבצע יעוץ נטורופתי במרפאה, וסיכום אבחון מפורט ישלח אל המטפל / מרפאה המפנה.

הטיפול

אנו משתמשים בשילובים שונים של אמצעים ושיטות אלו לטיפול וריפוי:

  • תזונה - לתזונה בעייתית יש משקל רב בבריאות וחולי ושינוי תזונתי הוא ברוב המקרים הבסיס שבלעדיו ריפוי אמיתי לא יתכן.
  • רפואת תדרים - באופצית הטיפול שלה, מערכת גלובל דיאגנוסטיקס משתמשת בתוצאות האבחון כדי להציע  תדרים מתקנים אותם ניתן לשדר חזרה לגוף לצורך תיקון בעיות מסויימות. במקרים אחרים נשתמש במערכת GB-4000 (מכונת רייף) להמשך הטיפול או העצמתו. טיפול בתדרים מסייע בסילוק חסימות, בניטרול של  גורמי מחלה ובאישוש של איברים ומערכות בגוף.
  • תוספי תזונה - במקום בו תזונה אינה מספיקה, אנו משלבים תוספי תזונה על פי הצורך כדי למטב ולהשלים את התזונה
  • רפואה אורתומולקולרית - זוהי שיטה המשתמשת אף היא בתוספי תזונה, אך במינונים גבוהים מן המקובל, כדי לספק לגוף חומרי תזונה נכונים בכמויות המאפשרות האצת הבראה, שיקום של מערכות הגוף וריפוי של מחלות ניווניות הנובעות לרוב ממחסור תזונתי כרוני.
  • ניקוי רעלים - רעלים רבים מצטברים בגוף ויוצרים חסימה של תהליכי ריפוי. לפי הצורך נשתמש בשיטות שונות לפינוי של רעלים מהגוף לאפשור והאצת תהליכי ריפוי
  • צמחי מרפא - עולם הצומח עתיר בתרופות טבעיות חזקות ויעילות היכולות לסייע בריפוי.
  • ארומותרפיה - שיטה לטיפול בעזרת תמציות צמחים עוצמתיות ורחניות מאוד. חוש הריח הוא החוש הקדום ביותר והוא מחובר ישירות למוח הבסיסי, ההשפעה שלו על ריפוי יכולה להיות עוצמתית ביותר
  • פרחי באך - מערכת לטיפול רגשי בעזרת תמציות צמחים הומאופתיות, המתאימה למצבים רגשיים והתנהגותיים שונים.
  • מתן מידע וליווי למתרפאים - אנו מאמינים כי מידע  יוצר הבנה, העוזרת למתרפאים רבים להבין את תהליך הריפוי ולדבוק בו. אנו ערוכים לספק למתרפא מידע וליווי שיאפשר לו לבצע את השינויים הנדרשים באורחות חייו שיתמכו בהצלחת תהליך ריפוי שלו.

אנו סמוכים ובטוחים שהאבחון המדוייק על ידי מערכת אבחון תדרים גלובל דיאגנוסטיקס מאפשר לנו לזהות בקלות ובמהירות את הבעיות מהן סובל המתרפא ולהתאים את מגוון השיטות שלנו באופן מייטבי לריפוי ושיקום הגוףנפש