מי ומה אנחנו

מרפאת תדרים מרפאים היא מרפאה לריפוי טבעי שהקמנו בקיבוץ עמיעד בגליל העליון. המרפאה מתמחה בשיטות של טיפול וריפוי נטורופתי  ובאבחון תדרים וברפואת תדרים. אנו מקבלים מתרפאים בעמיעד ובאיזור המרכז.

הטיפול הנטורופתי כולל באופן מסורתי יעוץ לתזונה מבריאה, שימוש בצמחי מרפא ובתוספי תזונה, שיטות של רפואה אורתומולקולרית, ניקוי רעלים ועוד. אנו הוספנו לחבילה גם מערכות רפואת תדרים (ראו משמאל)  והתמחות בשיטת EFT, המועילה מאוד בהפגת מתחים ושחרור דפוסי חשיבה ורגש  מקבעים המקשים על הריפוי.

וממש לאחרונה הפכנו גם להיות הוצאת ספרים, אם צאתו לאור של הספר "אשליית החיסון" מאת האימונולוגית ד"ר טטיאנה אובוקניץ, בהוצאת תדרים מרפאים​. ראו פרטים מימין.

קראו את
אשליית החיסון
כי אף אחד אחר לא
יעשה זאת בשבילכם!

הספר "אשליית החיסון" רואה אור, והוא נמכר כעת בהנחה
(ראו קופון בדף פרטי הספר) 
למידע על הספר ועל המבצע... 

רפואת תדרים

גולת הכותרת שלנו היא מערכת גלובל דיאגנוסטיק המספקת אבחון מקיף ומדוייק של יותר מ- 600 איברים, מערכות וכן זיהוי חומרים שונים בגוף (רעלים), תוך פחות מעשר דקות (אני יודע, קשה להאמין בזה, אך קראו עוד באתר כדי ללמוד איך זה עובד). אבחון מדוייק זה הוא שמאפשר לנו לתת טיפול ממוקד בבעיה במקום "לנחש" על פי תשאול, בדיקות דם ותסמינים, כמקובל.

דיגיסופט ודיגיקון

מערכת תדרים טיפולית נוספת העונה לשם "דיגיסופט" כוללת רכיב תכנה לתוכו נדגמו דיגיטלית כעשרת אלפים חומרים שונים (תרופות, הכנות הומיאופטיות שונות, חיסונים, צמחי מרפא, רעלים ואלרגניים שונים ועוד…). בעזרת רכיב חומרה מיוחד הנקרא "דיגיקון-פרו" יכולה התכנה לשדר אל הגוף את התדר של החומר, או תדר מאזן/סותר במקרה של רעלן או אלרגן. מערכת זו עובדת בשילוב עם ממצאי האבחון האנרגתי ומרחיבה משמעותית את המימד הטיפולי שלנו בתדרים מרפאים. קראו עוד על מערכות אלו

מידע נותן כח

אני מאמין כי מידע עושה הבדל. אדם שמקבל מידע מדוייק נמצא במקום טוב כדי להבין מה הבעיה וכיצד לטפל בה. מסיבה זו אתר זה נגדש והולך במידע יישומי שמטרתו לאפשר למתרפאים לקחת גורלם בידיהם. מסיבה זו אני גם מאמין בתוכניות טיפול מדוייקות ומפורטות, בעזרתן יכול המתרפא לנהל את החלמתו. אני ממליץ לכם לשוטט באתר ולקרוא את החומרים בו. ולחזור מפעם לפעם בשביל עוד.

תהנו, גדעון כינר

שירות למרפאים

בנוסף לעבודה עם מתרפאים, אנו מספקים שירותי אבחון למרפאים ברפואה הטבעית (מכל הדיסיפלינות) ולרופאים קונבנציונאליים, הרוצים לדעת יותר.

מאמרים נבחרים באתר

יוד - המינרל שחזר מן הכפור
הקדמה להקדמהמחקר זה על יוד, שבוצע במהלך שנת 2014, מכיל 10 פרקים עתירי מידע מפתיע על מינרל המקבל יחסי ציבור[...]
חוקן קפה - ניקוי רעלים ושיכוך כאבים
הרפואה המערבית לועגת לו, מרבית המטפלים אינם מכירים אותו ואנשים רבים מרגישים נבוכים מעצם הדיבור על הנושא. אך המטפלים הרציניים[...]
בלוטת התריס, איך היא עובדת, למה היא חולה
בלוטת התריס היא עסק סבוך, שרב הנסתר בו על הגלוי והוא גורם בלבול רב לכל מי שעוסק בו. הבלבול גדול[...]
יוד - מצבים שונים ומחלות
מצבים שונים  ומחלותיוד בהריוןכפי שתואר בפרק היוד וחשיבותו, היוד חיוני ליולדת כמו גם לעובר ומחסור בו יגרום לבעיות החל מאינטליגנציה[...]
להתחכם לסרטן - המצב בשוק האלופטי
סרטן נתפס על ידי הציבור כמחלה "שאי אפשר לסמוך עליה" וכאילו אין לה כללים, היא מכה בזקנים ובצעירים ואפילו בילדים[...]
[et_pb_section admin_label="section"] [et_pb_row admin_label="row"] [et_pb_column type="4_4"] [et_pb_text admin_label="Text"]

[/et_pb_text] [/et_pb_column] [/et_pb_row] [/et_pb_section]