בחרו עמוד

דיגיסופט ודיגיקון הן מערכות המהוות ביחד מאגר עצום של חומרים המשמשים במגוון שיטות, מסורתיות כחדישות, ומאפשרות גישות רבות עוצמה לריפוי. ביחד עם אבחון התדרים במערכת גלובל דיאגנוסטיקס, זהו צרוף מרשים ביותר של כלים המורכבים מטכנולוגיה עילית המשלבת מדע חדשני יחד עם שיטות ריפוי עתיקות. 

דיגיסופט ודיגיקון עם גלובל דיאגנוסטיקס

דיגיסופט היא מערכת תכנה שבה נדגמו ואוחסנו חתימות התדרים האנרגטיים של כמעט 10,000 חומרים שונים. במערכת דגומים מזונות שונים, חומרים אלרגניים ומעוררי רגישות, צמחי מרפא ותרופות מסורת, ויטמינים ומינרלים, רעלים, מזהמים ומיקרובים שונים ועוד הרבה מאוד קטגוריות וקבוצות של חומרים מועילים או מרעילים.

דגיקון-פרו הוא רכיב חומרה שיודע לשחזר בדיוק רב את תדרי החומרים השונים  ולשדר אותם בחזרה לגוף לפי הצורך.

שתי מערכות אלו, מתוצרת חברת ויטהטק השוויצרית, משתלבות עם גלובל דיאגנוסטיקס שהיא, כזכור, מערכת אבחון וטיפול תדרים אנרגטית הסורקת את הגוף ונותנת בתוך 8 דקות מידע רב מאוד על מצבו של הגוף כולו, וגם מידע על חומרים שהגוף זקוק להם, על חומרים שמעוררים אלרגיה ורגישות, על רעלים שמפריעים לגוף לתפקד, על מזונות, צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים שיכולים לסייע לגוף ועוד ועוד...

תמונת מערכות התדרים בקליניקה: תכנת דיגיסופט מופעלת במחשב, מערכת דיגיקון מיד מתחת למחשב ומתחתיה מערכת גלובל דיאגנוסטיקס. מימין אביזר המדידה של הגלובל (קופסת מתכת) ולידו אנטנת הביוטרוד הקטן של מערכת דיגיקון

שלושת רכיבים אלו, כשהם מתפקדים יחד, מאפשרים מצד אחד לבדוק מה מייטיב עם הגוף ומצד שני מה מקשה עליו לתפקד ולהתרפא. אותם שלושה רכיבים נותנים לנו גם את היכולת לשדר לגוף תדרים של חומרים שונים, ובכך מתאפשר מגוון עצום של טיפולים ופעולות ריפוי שונות. הנה מספר דוגמאות.

ריפוי עוצמתי

איתור מזונות ותוספים מועילים: אפשר לבדוק מהם המזונות (או תוספי התזונה) שיועילו לגוף. במקום לנחש ולנסות, כפי שעושים מרפאים ורופאים רבים, אפשר לשאול את הגוף, דרך דיגיקון+גלובל דיאגנוסטיקס, אם חומר מסויים מתאים ומועיל. אם הגוף אינו מגיב לחומר, הרי הוא ניטרלי. אם הגוף מגיב אליו באופן חיובי, החומר יביא תועלת ואם הגוף מגיב אליו בהגזמה, החומר יזיק. כך בסיום בדיקה של חומרים שונים מול הגוף, אנו יודעים מה יועיל לו ומה יפריע.

מצויידים במידע זה, אפשר לספק חומרים אלו לגוף ברמה הכימית, כמזון או כתוסף לבליעה. אבל אפשר גם לשדר את התדר של חומרים אלו לגוף במוד "בונה" (reconstructive) המאפשר לגוף להשתמש באנרגיה של המזון או התוסף, במידה מסויימת כאילו אכן נילקחו. פשוט, יעיל, מדוייק ומהיר.

איתור אלרגניים או רעלים, ושיחרורם: באותו אופן בו אפשר לשאול את הגוף מה מועיל לו, אפשר גם לשאול מה מזיק לו, על ידי שידור חומרים חשודים ורישום של תגובת הגוף. גם כאן הגוף מגיב בעוצמות שונות היכולות ללמד אותנו על תגובות נטרליות או שליליות לחומרים אלרגניים או לרעלים, ולאתרם בצורה זו.

מצוידים במידע המדוייק הזה, אפשר להימנע מאלרגנים או לנקות רעלים. אבל במערכת זו אפשר גם לשדר  לגוף תדרים במוד "משחרר" (Relieving) המאזנים  את התגובה של הגוף לחומרים הללו. אפשר גם לשדר תדרים הסותרים את התדר המזיק של הרעלים בגוף, או תדרים המעודדים את פעולת מערכות הפינוי של הגוף כדי לייצר פינוי יעיל של רעלים, ואפשר פשוט לשדר תדר מנטרל לחומרים עצמם. כל האפשרויות הללו נעשות באופן מדויק ומהיר וביעילות מרשימה מבחינה טיפולית.

בשונה ממערכת גלובל דיאגנוסטיקס, המתחברת לגוף בעזרת אלקטרודות ומשדרת את התדרים הנדרשים על גבי זרם חשמלי מיזערי, מערכת דיגיקון משדרת את התדרים דרך אנטנה מיוחדת צמודת גוף הנקראת ביוטרוד. מי שמכיר קצת את הידע הקיים לגבי השדה האנרגטי של הגוף (אפשר לקרואו על זה כאן), יכול להבין שהמערכת  מכניסה את התדרים המתקנים המדוייקים אל תוך השדה האנרגטי של המטופל, ובכך מאפשרת שינוי והתאמה של השדה האנרגטי לפי הנדרש והמועיל לגוף. בצורה זו, המערכת החדשה מאפשרת לטפל בבעיות רבות בצורה הרבה יותר מדוייקת.

תכלס

הנה חלק ממה שניתן לעשות עם זה:

ניתן לטפל באלרגיות  מסוגים רבים וברגישויות למגוון חומרים. לעיתים ניתן אף לבטל לחלוטין את האלרגיה או הרגישות במספר טיפולים.
ניתן לנטרל רעלים כדי לעזור ולשפר תהליכי ניקוי שונים (Detox).
אפשר לתת לגוף תדרים של תוספי תזונה, לעיתים להימנע מהצורך בתוספים הכימיים עצמם.
ניתן להכיר לגוף תדרים של חיסונים ו/או תרופות קונבנציונליות, מבלי להכניס לגוף את התרופה או החיסון הרעיל עצמו. כך, בעוד הרפואה המערבית מתעלמת מהיבט האנרגטי של החומרים שהיא מחדירה לגוף, אנו משתמשים בו. כמובן שניתן גם לבדוק עם הגוף רגיש לתדרים אלו.
ניתן לשדר תדרים של תרופות הומאופתיות (שהן לכשעצמן סוג של רפואת תדרים) בפוטנציות שונות, כמו וגם תדרים של צמחי מרפא, אבנים טובות, ריחות שונים, פרחי באך ועוד...
ניתן לבדוק נוכחות מזהמים ספציפיים בגוף, כמו סיבי אסבסט, סילקון שברח מתוך שתלים שונים, דשנים כימיים או רעלי חקלאות, מתכות, הורמונים חומרי שימור ועוד ועוד...
ניתן לזהות מיקרובים מזיקים כגון וירוסים, חיידקים וטפילים המפריעים מאוד לתיפקוד מערכות רבות ובעיקר מערכת החיסון, ובהמשך לשתקם או לחסלם ובכך לסייע לתהליך הריפוי.

לסיכום

מערכת דיגיסופט/דיגיקון היא מערכת רפואת תדרים יחודית ומרשימה מאוד ביכולותיה. ביחד עם אבחון תדרים בגלובל דיאגנוסטיקס, זו מערכת משולבת המבטיחה רבות בטיפול ובריפוי מדויק ומהיר (יחסית) של מגוון גדול של בעיות, שעד כה היה הטיפול בהן מסובך ומסורבל ביותר.

למידע נוסף והתנסות, צרו איתנו קשר ונשמח להסביר ולשתף וכמובן, לעזור לכם לפתור כל בעיה ...

בברכת ריפוי שלם,
גדעון כינר
טלפון: 04-6909483
סלולרי: 052-6124570