תדרים מרפאים

מי ומה אנחנו

מרפאת תדרים מרפאים היא מרפאה לריפוי טבעי שהקמנו בקיבוץ עמיעד בגליל העליון. המרפאה מתמחה בשיטות של טיפול וריפוי נטורופתי ובאבחון תדרים וברפואת תדרים. אנו מקבלים מתרפאים בעמיעד ובאיזור המרכז.

הטיפול הנטורופתי כולל באופן מסורתי יעוץ לתזונה מבריאה, שימוש בצמחי מרפא ובתוספי תזונה, שיטות של רפואה אורתומולקולרית, ניקוי רעלים ועוד. אנו הוספנו לחבילה גם מערכות רפואת תדרים (ראו בהמשך הדף) והתמחות בשיטת EFT, המועילה מאוד בהפגת מתחים ושחרור דפוסי חשיבה ורגש מקבעים המקשים על הריפוי. אנו משתמשים בנוסף ב"רפואה החדשה" ובשיטת "ריקול הילינג" לאיתור הסיבות לבעיות הבריאות הנובעות מן הגוףנפש.

אנו מאמינים כי ידע והבנה הם כלים רבי ערך בידי מתרפאים, והם מסייעים בידם ביצירת שינוי והבדל בחייהם. מסיבה זו רצוף אתר זה במידע רב ערך ויישומי על שיטות וגישות להתרפאות, וכן על מה כדאי דוקא שלא לעשות אם רוצים להתרפא.  בהקשר זה, גולת הכותרת והפרויקט האחרון שלנו הוא הספר "אשלית החיסון" מאת האימונולוגית ד"ר טטיאנה אובוקוניץ, העוסק בבעיתיות של גישת החיסון ככלי לבריאות הציבור, ובסיכונים של החיסון, כגישה, לבריאות של הפרט ושל החברה כולה.

גולת הכותרת שלנו היא מערכת גלובל דיאגנוסטיק המספקת אבחון מקיף ומדוייק של יותר מ- 600 איברים, מערכות וכן זיהוי חומרים שונים בגוף (רעלים), תוך פחות מעשר דקות (אני יודע, קשה להאמין בזה, אך קראו עוד באתר כדי ללמוד איך זה עובד). אבחון מדוייק זה הוא שמאפשר לנו לתת טיפול ממוקד בבעיה במקום "לנחש" על פי תשאול, בדיקות דם ותסמינים, כמקובל.

דיגיסופט ודיגיקון

מערכת תדרים טיפולית נוספת העונה לשם "דיגיסופט" כוללת רכיב תכנה לתוכו נדגמו דיגיטלית כעשרת אלפים חומרים שונים (תרופות, הכנות הומיאופטיות שונות, חיסונים, צמחי מרפא, רעלים ואלרגניים שונים ועוד…). בעזרת רכיב חומרה מיוחד הנקרא "דיגיקון-פרו" יכולה התכנה לשדר אל הגוף את התדר של החומר, או תדר מאזן/סותר במקרה של רעלן או אלרגן. מערכת זו עובדת בשילוב עם ממצאי האבחון האנרגתי ומרחיבה משמעותית את המימד הטיפולי שלנו בתדרים מרפאים. קראו עוד על מערכות אלו

מאמרים נבחרים באתר